Babaanneye Anlamlı doğum Günü Mesajları

0

Babaanneye en güzel doğum günü mesajı ,doğum günü sözleri ,doğum günü resimleri,babaanneye resimli dogum günü mesajı ve tüm sevdiklerimize en güzel doğum günü mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

babaanneye dogum günü mesajı

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun bitanecik babaannem.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Babaanneye doğum günü kutlama mesajları

Babaanneye resimli doğum günü mesajları

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

babaanneye resimli dogum günü mesajı

Doğum günün kutlu olsun canım babaannem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım babaannem.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan biricik babaannem. İyi ki doğdun.

Babaanneye doğum günü sözleri

Babaanneye iyiki doğdun mesajları

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

babaanneye doğum günü sözleri

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım babaannem.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar biricik babaannem.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

babaanneye resimli doğum günü mesajları paylaş

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik babaannem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik babaannem. Mutlu yıllar.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik babaannem.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik babaannem, doğum günün kutlu olsun.
Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dol

Yorum Yap