Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Sizlerde paylaşın
  • 1
  •  
  •  
  •  
  • 199
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Romantik Günaydın Mesajı, sevgiliye en güzel romantik günaydın mesajlarını sizlere hazırladık sizlerde sevdiklerinizle facebook WhatsApp tüm sosyal ağlarda paylaşabilirsininiz.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim seni rüyamda görmek ve bu gecenin sabahında seni gördüm rüyamda. Biriciğim, AŞK ÇİÇEĞİM günaydın.

Sol yanım sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana canımın içi sevgi ile.
Rüyalarımın sahibi tatlı aşkım, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu günaydın mesajı yolluyorum sana hayatımın anlamı, hayırlı sabahlar.

O kadar seviyorum ki seni, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum o tatlı gözlerinde, günaydın sevgilim , günümüz aydın olur birlikte..

(G)ünaydın
(Ü)zgün olma
(N)eşeli ol
(A)şkı yaşa
(Y)aşamı sev
(D)ünü unut
(I)şığını yansıt
(N)e olursa olsun gülümsemeyi unutma.

Uykunun hakkını yemeyen tatlı aşkım… Evet yeni güne başladık… Yeni güne huzurlu ve mutlu uyanmak dileği ile… Hayır diliyorum mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Gönlü Güzel İnsan,
Neşen yerinde olsun,
Günün de Güzel Olsun;)
Her Yeni Gün Senin için
Umut Olsun…Günaydın.

Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi miniğim.  Seni milyonlarca kez öpüyorum… aşk ile… Günaydın.

Güzel gözlü tatlı meleğim, günaydın gönül hırsızım, tende canım, aşkı anlamlı kılan gülüm geçmişteki en güzel anım, bugünüm deki neşe kaynağım, gelecekte umudum günaydın, sımsıcak öpüyorum. aşkımsın.

Sabahın kor Güneşi vursun güzel yüzüne, öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ben olayım odanın her yerinde Günaydın sevgilim.

Dünyada yok bir eşin,
sensin benim güneşim,
günaydın sevgili eşim.
Dünyada birinci, kalbimde bir inci, yok böyle bir sevgi, günaydın gönlümün çiçeği.

Sevgi olup sadece ve sadece o güzel yüreğine dokunmak istiyorum. Yüreğimdeki tüm boşlukları dolduran aşk dolu sevgi çemberim. Günaydın.

Gün gelir de mutsuz olursan, gönlüne bir hüzün çökerse, bir dosta ihtiyaç duyarsan, hiç düşünme beni ara. Her zaman yanındayım. Günaydın dostum.

Selam ve dua ile başlayalım güne,
Huzur dolu nice güzel günlere,
Hep birlikte dua ile,
kavuşalım, rahmetine,
Herkese günaydınlar.
Sevgilim sen
asla uyanmak istemediğim bir rüya gibisin.
Hep yanımda kal bu rüya bitmesin.

Günaydın rüyalarımın prensesi.
Güne gülümseyerek başla, pozitif düşün.Güzel bir kahvaltı hazırla ,masaya küçük bir çiçek yerleştir ve en sevdiğin şarkıyı aç. Bir kahve yap, keyfine bak. Bırak bütün işler seni beklesin. Bir iyilik yap kendine, güne gülümseyerek başla. Günaydın.

Güneşi gökyüzünde arama,
Üstte değil, güneş ışığı senin içinde.Nerede, nasıl diye sorma,
Aydınlık günler kapında.
Yaşamak istiyorsan mutlulukla,
Dokun iyilikle başka hayatlara
Işıl ışıl bir tebessüm yerleştir dudaklarına
Neylersin, sen gülersen dünya da güler sana.

Gönlüme bakışınla sessizce sızdın, Gönlüme sesinle resimler çizdim, Gönlüme adını kanımla yazdım, Göz bebeğim, canımın içi, ben seni işte böyle sevdim. Günaydın.

Hayatı sevmekten daha çok seviyorum. Çünkü sen hayatsın, sen benim için yeni bir günsün bebeğim GÜNAYDIN her şeyim benim.

Sebepsiz gülüşler yerleştir dudaklarına. Sen Dünya’ya gülersen; Dünya güler sana. Kocaman bir gülümsemeyle mutlulular yolluyorum sana. :))

Bu güzel günde ilk duymak istediğim günaydın sözcüğü duymaktı. Galiba erken kalktım. Şimdi sana ben yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Bu sabah bir gül bıraktım başucuna. Kokusu sen, güzelliği sen. Ne olur sen de bana bir gülüversen… Günaydın Gülüm..

Yüzümdeki gülümsemenin, gözlerindeki ışıltının ve hayatımdaki sevincin nedeni sensin, seni seviyorum. Aşkım Günaydın

Günaydın. Gülümsemelerin kadar parlak ve ruhun kadar güzel bir günün olsun.

Nasıl mı sevdim seni? Gönlüme bakışınla kaçakça sızdın, ansızın. Gönlüme sesinle resimler çizdin, Bense; Gönlüme adını kanımla yazdım, İşte ben seni işte böyle sevdim… Sevgilim.

Dumanı tüten sıcak bir bardak çay, yanında  çıtır simit ve karşımda sen. Bir sabah bunları bulsam karşımda daha ne isterim. Dünyanın en mutlu insanı benim derim. Günaydın göz bebeğim.

Günaydın sevgilim. Yanında değilim ama sımsıcak sevgilerimi gönderiyorum sana. Bir günaydın mesajı, bir tebessüm. Seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Sabah uyandığımda ilk seni görüp, güne seninle başlamanın özlemi içerisindeyim.

Gönlümün sultanı, narin  kelebeğim. Kelebeğin ömrü az olur ama sen benim hiç bitmeyecek ölümsüz aşkımsın. Güneş olup doğ sabahıma, umut ol yarınıma, ellerini ellerimden ayırma. Günaydın sevgilim!

Bırak Güneş başkaları için doğsun.Benim Güneş’im de Ay’ım da sensin.Güzel gözlerine bakınca ruhum aydınlanır,saçlarını savurunca tatlı bir meltem eser.Ya ellerimi tutunca…Onu hiç sorma işte,sıcak yaz güneşi gibi kavurur ellerin,baştan ayağa titrer bedenim.Mutlu Sabahlar.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.