Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

3 aylık bebek diş çıkarır mı

0

Merhaba arkadaşlar evet 3 aylık bebek diş çıkartabilir, 3 aylık bebeği diş çıkartan hanımların bu konu hakkı yorumlarıda okuyabilirsiniz.

3 aylık bebek diş çıkartabilir

Ela

selam benim oğlum da ilk dişini 3 aylıkken ikinci dişini 5 aylıkken çıkardı şimdi altı aylık ve salyası arttı sanırım yeni diş yolda. doktorumuz dişli doğan bebeklerin bile olduğunu, erken diş çıkarmanın bebeğin kemik gelişiminin iyi olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledi. endişelenmeyin bence ve diğer dişleri bekleyin çünkü arka arkaya çıkmaya devam ediyorlarmış.

Gulhanim

çıkabilir benim 3.5 aylık dişlerim çıkmış. Kızımın 4.5 aylık çıktı. Diş belirtileri erken başlamışta olabilir üst dişler nerdeyse 2.5 -3 ay sonra çıktı kızımda :.

Özge

BENİM 3 AYLIK OĞLUM VAR. ALT ÇENESİNDE YAN TARAFTA DİŞ ÇIKARIYOR..ERKEN ÇIKAN DİŞİN ERKEN DÜŞECEĞİNİ VE ERKEN ÇÜRÜYECEĞİ KONUSUNDA BAZI ŞEYLER DUYDUM DOĞRU MU? BAZI GÜNLER GECELERİ ÇOK ZOR UYUYOR.DİŞİNDEN KAYNAKLANABİLİR Mİ? ÖZELLİKLE DE DİŞ KAYICI ALMALIMIYIZ.BENZER DURUMLA KARŞILAŞAN ANNELERİN BİLGİLERİNE BAŞVURUYORUM. BU KONUDA NELER ÖNERİRSİNİZ BANA. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap