Abi ile ilgili Anlamlı Sözler

8
6851

Abiye söylenecek en güzel sözler, Abi ile ilgili en güzel ve en anlamlı sözler,abiye sevgi sözleri, abiye güzel sözler, abiye anlamlı sözler,abilik sözleri,kız kardeşten abiye sözler, abi kardeş sozleri,abiye özlem sözleri

Abiye En Güzel sözler

Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

Abi, en zor anlarda yetişen kahramandır.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.

Abime güzel sözler
Abi kardeş sevgi sözleri

Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.

Abim benim, hayata tutunduğum kırılmayan dal, gölgesine yaslandığım koca bir çınardır.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

Bir kız için en büyük güven evde babası ve abisi olmasıdır.

Sen geleceksin, ömürsün, hayatsın abi.

Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir Abim.

Abime olan sevgimi anlatan sözler
Abimi çok sevdiğimi anlatan sözler

Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın.

Sen yaşam ile hayatı birbirinden ayıran kişisin Abi.

Bir gelecek görür, yaşam görür, hayatını devam ettirirsin.

Abiler başlangıçta oyun eşimiz, daha sonraki yaşamımızda ise en iyi arkadaşımızdır.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

Abimi çok özlediğimi anlatan sözler
Abi sözleri

Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

Bana eksiklerimi sorma hayat, abim derim tamamlayamazsın.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.

Abinin bu dunyada önemini anlatan sözler
Abinin kardesi için nekadar değerli önemli olduğunu anlatan sözler

Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Abiler asla kardeşlerini karanlıkta yalnız bırakmazlar.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.

Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.

Abi ile ilgili uzun sozler
Abiye Güzel Sözler resimli

Eğer bir abiniz varsa süper kahraman ihtiyacınız yoktur.

Abiye özlem sözleri

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Zamanı geri getirmek imkansız biliyorum ama, Yanan yüreğime bir türlü anlatamıyorum, Acı gerçekleri.. Çok özledim seni abi hadi ne olur dön geri. Bitmeden gel içimdeki abi sevgisi.

Abiye Güzel Sözler

Küçük bir kızım sen ise beni gölgenle koruyan kocaman bir çınar ağacısın.

Abimi seviyorum. Onu basitçe anlatmak gerekirse inanılmazdır. Hayatımı onsuz düşünemiyorum.

Anne babamın bana sunduğu en göz kamaştırıcı hediye abimdir.

Benim için yaptıkların için sana ne kadar çok teşekkür etsem çok az gelir. Her şey için çok sağol canım abim.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

Abi ile ilgili kısa sözler
Abi ile ilgili Resimli sözler

Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

Herkes beni çok kıskanıyor abim biliyor musun neden? Senin gibi yakışıklı ve karizmatik bir abim olduğu için kıskanıyorlar ve kıskanmakta haklılar.

Sana ne desem hafif, benim için yaptıkların için sana ne kadar çok teşekkür etsem çok az gelir. Her şey için çok sağ ol canım abim.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

Kardeşten Abiye Güzel Sözler

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Çünkü yere düştüğünüzde elinizden tutup kaldıranınız, canınız sıkıldığında sizi güldüreniniz abiniz olacaktır. Tıpkı benim canım abim gibi.

Siz benim abimi gördünüz mü? Onu hiç yakından tanıdınız mı? O dünyalar tatlısı bir insan, iyi kalpli bir hayat canlısı, o güldüğü zaman herkesi mutlu neşeli birisi. Seni çok özledim abiciğim.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim.

Abiciğim sen gittikten sonra evimizin neşesi kaçtı, ortamın tadı tuzu kalmadı. Sen varken gülmekten karnımız ağrır, mutluluktan dört köşe olurduk. Seni çok özledim abiciğim. Geleceğin günleri özlemle bekliyorum.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Sana hayatı babam öğretti, sen ondan öğrendiklerinle bana hayatı öğrettin ben şimdi senin öğrettiklerinle yaşıyorum. Senin tecrübelerin benim hayatıma ışık oldun. İyi ki varsın canım abim. Seni çok seviyorum.

Canım abim sen benim bu dünyada değer verdiğim her şeyden daha değerlisin. Senin istediğin her şeyi yapmak ve senin benim için yaptıklarının en azından biraz olsun karşılığını vermek isterim. Ama senin için bir şey yapamasam bile seni çok seviyorum ve her zaman da seni seveceğim abiciğim.

Sen bizleri bırakıp gittiğin zaman sana çok cokiyiabi.com kızmıştım abim bizi sevmiyor baksana bizi bırakıp gitti demiştim anneme. Annemde abi hiçbir zaman kardeşini bırakmaz ama gitmek zorunda olduğu durumlar olur demişti. Annem çok haklıymış abim beni hiçbir zaman unutmadı, ne kadar aramızda mesafe olsa da beni hep hatırladı. Teşekkürler canım abim seni çok seviyorum.

Eğer sizin de benim gibi bir abiniz varsa yaşamaktan hiç korkmayın. Çünkü acınız olduğunda yanınızda, mutlu olduğunuzda yanınızda olurlar. Siz üzüldüğünüz zaman onlar asla gülmezler, onlarda sizin gibi hissederler ve üzülürler. Sizin en iyi ve en mutlu anınızda her zaman en önde yer alırlar. Tıpkı benim canım abim gibi.

Beraber adım atardık her yola, her çıkmazda bana yardım ettin abim. Şimdi yoksun yanımda özlerim seni, içimdeki abi sevgisi ile büyür hasretim, özledim seni biricik abicim. Seni çok seviyorum canım abim..

Seninle güldük, senin eğlendik, seninle en güzel hatıralara imza attık canım Abim. içimde ki abi sevgisiyle son nefesime kadar o güzel anıları hatırlayıp her şarkıda dua edeceğim sana canım abim.

Abi sevgisi ile ilgili sözler

Abim benim can yoldaşım, hatalarımı örten bana doğru yol gösteren. Nasihatleriyle büyüten canım abim benim tek kahramanım.

Zamanı geri getirmek imkansız biliyorum ama, Yanan yüreğime bir türlü anlatamıyorum, Acı gerçekleri.. Çok özledim seni abi hadi ne olur dön geri. Bitmeden gel içimdeki abi sevgisi.

Kırar dalı, kolu acı bir kelam, Gelmez ki uzaktan beklenen selam, Abi kol kanattır kardeşse 2 dünya 1 cihan. Abi gibi delikanlı olmalı kardeşide.

Yemyeşil bir fidan büyür dilekde, Beraber ağlarlar aynı yürekde, Aynı güç, aynı kudret, aynı emekde, Abi ağaç, kardeş dalı misali

Daldan dala konan, çalışıp duran , Ağabey, gönülde arı misali, Kardeşse, sevgiden tahtını kuran, Kovanda yaptığı bal misali.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Benim için yaptıkların için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Sen benim en çok sevdiğim canım abimsin seni her zaman seveceğim abiciğim.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Seni her zaman seveceğim, sen her zaman benim yüreğimde olacaksın Abim.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim

ABİ İLE İLGİLİ RESİMLİ SÖZLER

abi ile ilgili güzel sözler
abi ile ilgili sözler
abi ile ilgili sözler

İLGİLİ YAZILAR

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu

Abi ile ilgili sözler
Abla ile ilgili sözler
Anne ile ilgili sözler
Baba ile ilgili sözler
Hala ile ilgili sözler

8 YORUMLAR

  1. Çok beğendim abim mersin e tipi kapalı ceza evinde 9 yıl yedi onu cok ozledim ve bu yazılar beni çok etkiledi hakkari semdinliden abime kucak dolusu ve gökyüzü kadar masum sevgiler aşkının seni cok özledi mevlanim??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here