Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Abi ile ilgili Anlamlı Sözler

5

Abi ile ilgili en güzel sözler

Abi ile ilgili en güzel ve en anlamlı sözler  ,Resimleri sizlere hazırladık

NOT : Yorum Yaparmısınız

Beraber adım atardık her yola, her çıkmazda bana yardım ettin abim. Şimdi yoksun yanımda özlerim seni, içimdeki abi sevgisi ile büyür hasretim, özledim seni biricik abicim. Seni çok seviyorum canım abim..

Seninle güldük, senin eğlendik, seninle en güzel hatıralara imza attık canım Abim. içimde ki abi sevgisiyle son nefesime kadar o güzel anıları hatırlayıp her şarkıda dua edeceğim sana canım abim.

Abi sevgisi ile ilgili sözler

Abim benim can yoldaşım, hatalarımı örten bana doğru yol gösteren. Nasihatleriyle büyüten canım abim benim tek kahramanım.

Zamanı geri getirmek imkansız biliyorum ama, Yanan yüreğime bir türlü anlatamıyorum, Acı gerçekleri.. Çok özledim seni abi hadi ne olur dön geri. Bitmeden gel içimdeki abi sevgisi.

Kırar dalı, kolu acı bir kelam, Gelmez ki uzaktan beklenen selam, Abi kol kanattır kardeşse 2 dünya 1 cihan. Abi gibi delikanlı olmalı kardeşide.

Yemyeşil bir fidan büyür dilekde, Beraber ağlarlar aynı yürekde, Aynı güç, aynı kudret, aynı emekde, Abi ağaç, kardeş dalı misali.

Daldan dala konan, çalışıp duran , Ağabey, gönülde arı misali, Kardeşse, sevgiden tahtını kuran, Kovanda yaptığı bal misali.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Benim için yaptıkların için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Sen benim en çok sevdiğim canım abimsin seni her zaman seveceğim abiciğim.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Seni her zaman seveceğim, sen her zaman benim yüreğimde olacaksın Abim.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim

ABİ İLE İLGİLİ RESİMLİ SÖZLER

abi ile ilgili sözler

abi ile ilgili sözler

abi-ile-ilgili-anlamli-sozler

İLGİLİ YAZILAR

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu

Abi ile ilgili sözler
Abla ile ilgili sözler
Anne ile ilgili sözler
Baba ile ilgili sözler
Hala ile ilgili sözler

Paylaş:
[vicomi_feelbacks]

5 yorum

  1. Asmin arslan on

    Çok beğendim abim mersin e tipi kapalı ceza evinde 9 yıl yedi onu cok ozledim ve bu yazılar beni çok etkiledi hakkari semdinliden abime kucak dolusu ve gökyüzü kadar masum sevgiler aşkının seni cok özledi mevlanim😢😭

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap