Abiye Doğum Günü Mesajı (Anlamlı )

0

Abi bizler için çok değerlidir sırtımızı dayadigimiz , nezaman başımız sıkışsa yardımımiza koşan en değerli varlıktır 

Abi doğum günü sözleri

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

”Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

”Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.”

”Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim.

”Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.”

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.”

”Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim.

Abi doğum günü

”En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

”Sayın değerli sağlam ciğerli, bazen üzüntülü bazen kederli, su gibi akan şimşek gibi çakan kalbimin en değerli köşesinde gül suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim… Doğum günün kutlu olsun…”

”Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.”

”Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar.

”Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara.

”Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

”Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

DİĞER DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
Anneye ,Babaya  , Halaya ,, Ablaya ,, Abiye , Teyzeye ,, Sevgiliye ,,Arkadaşa ,, ÖğretmeneResimli Doğum günü, Kuzene,, Dedeye, Nineye, Nişanlıya,
Doğum Günü Pasta Resimleri

Resimli Doğum günü mesajları

Not:  Yorum Yaparmısınız Rica etsek 🙂

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.