Anasayfa » SON DAKİKA HABERLERİ » Adrenochrome (Gençlik İksiri) Nedir ? Adrenochrome (Gençlik İksiri) Hakkında Bilgiler

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Nedir ? Adrenochrome (Gençlik İksiri) Hakkında Bilgiler

 Geçtiğimiz günlerde Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Sandra Bullock, katıldığı bir TV programında, ‘Genç kalabilmek için çocuk derisi enjekte ettiriyorum’ dedi. Bu açıklamanın ardından vatandaşlar araştırmalarını hızlandırdılar. Akıllara çocuk derisini nasıl ve ne şekilde buldukları, bunları hangi ünlülerin yaptırdıkları ve bu çocuk derilerinin nereden geldikleri merak konusu oldu. Şimdi gelin Adrenochrome (Gençlik İksiri) resmi anlamda ne olduğuğunu öğrenelim.

 

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Nedir ?

Adrenokrom, adrenalinin oksidasyonu ile üretilen C₉H₉NO₃ moleküler formülüne sahip kimyasal bir bileşiktir. Türev karbazochrome, hemostatik bir ilaçtır. Kimyasal isimlerdeki benzerliğe rağmen, krom veya krom ile ilgisi yoktur.

AC’nin en bilinen etkisi kullananı gençleştirmesi ve yaşlanmayı büyük oranda yavaşlatmasıdır. Bu sebeple tıpkı Sandra Bullock gibi pek çok ünlü ismin de bu yöntemi uyguladığı düşünülüyor. Sandra Bullock, bunu açıklasa da açıklamayan ancak bu yöntemi uygulayan sayısız isim olduğu söyleniyor.

Adrenochrome (Gençlik İksiri) gerçek mi

 

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Hakkında Bilgiler

Adrenochrom; doğal olarak meydana gelen insan endokrin salgısıdır ve korkuya bağlı olarak çocuk kanında daha fazla görülür. Yani mahsülü insan olan bir uyuşturucu türüdür. Kullanılan sembol aşağıdaki şekil yani beyaz tavşandır.

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

1939’da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hale getirdiği bulundu. Fakat araştırmayı daha da derinleştirdiklerinde bu maddenin insanın yaşlanmasını %60 oranında önlediğini ve kullanana fiziksel güç verdiğini gördüler. Fakat şeytani bir sonucu olacağını anlayamadılar. Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bu uyuşturucu, korku güdüsü körelmiş yetişkinlerden ziyade saf ve daha ürkek olan 9 yaş altı çocuklardan üretiliyor. Uyuşturucunun zenginleştirilmiş olması için çocuğa bu aşamada çektirilebilecek en büyük acıları çektirip, ölene kadar korkutulup, ölüm anında vücüdu kesilerek kanı alınıyor.

İşte Adrenochrome bu çocukların kanındaki adrenalin kullanılarak üretiliyor. Çok yüksek fiyatlara alıcı bulan bu uyuşturucu kullanana;

  • %60 Gençleşme
  • Sinir duyarlılığı
  • Kontrollü halüsinasyon
  • Fiziksel güç
  • Bireysellik yitimi
  • Garip ideasyon
  • Beden algı bozukluğu veriyor.

Amerika’da, Avrupa’da ve bütün dünyada gerçekleşen çocuk ticareti ve istismarının en büyük sebebi olarak bu görülüyor.

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

Wikileaks kaynaklarına göre kullanan ünlüler; Hilary Clinton, Bill Clinton, Tom Cruze, Nicolas Cage, Barack Obama, Johnny Depp, Jim Carrey ve daha sayamadığım niceleri gösterilmiş. Kullanan kişi yaşlanmıyor fakat uzun süreli kullanımda sol gözünün etrafında morluklar belirmeye başlıyor. Bu göz morluklarını bazı zamanlar farketmişsinizdir. Bir araya toplanınca çoğu şey anlaşılıyor.

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

Wikileaks’ın sızdırdığı diğer bilgilerde Bill Clinton ve Barack Obama’nın Pizzagate’den şifreli konuşmlarla küçük kız çocuğu sparişi verdiği de iddia edilmiş, hatta Barack Obama’nın 60bin$ ödeme faturası delil olarak sunulmuştu.Bahsi edilen Pizzagate(pizzacının) amblemi ve FBI tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik görüyor musunuz?

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

İşte bu benzerlik aynı zamanda yaşlanmayan ünlüleri de açıklıyor.Fakat son 3 yıla baktığımızda bu ünlülerin hızlı bir şekilde yaşlanmaya başladığını görüyoruz.Bunun sebebi ABD hükümetinin, uzun zamandır Adrenochrom’u yasaklamış olmasıydı. Artık ünlüler yaşam iksirlerine ulaşamıyorlar. Hatta yasal olarak üreten 3M İlaç şirketinin suni Adrenochrom hazırlama patenti bile iptal edildi. 
Amerika’da her yıl 450.000 çocuk kayboluyor. Birleşik Krallıkta 111.844 Ispanya’da 18.000 Rusya’da 43.000 Hindistan’da tahmini 97.000 Almanya’da 98.000 Kanada’da 43.398 Avustralya’da 22.000 Dünyada günde ortalama 2.500 çocuk kayboluyor!! Peki bu çocuklar nerede? 
Kaçırılan çocukların, derilerini yaktıkları, kanlarını kullandıkları iddia ediliyor. Bizlerde sizler için bu iddiayı güçlendiren ve kanınızı donduracak bir görüntüyü buraya bırakıyoruz.
NOT: Paylaşılan görüntünün Adrenochrome (Gençlik İksiri) için yapıldığı iddia ediliyor…

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

Adrenochrome (Gençlik İksiri) Gerçek Mi ?

Bir diğer konuyuda buradan öğrenebilirsiniz;

Wayfair Skandalı Nedir? Wayfair Hakkın Ortaya Atılan İddialar Nelerdir?

Yorum yapın