Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Adrienne Pickering Kimdir ?

0

Adrienne Pickering kimdir,Adrienne Pickering nereli,Adrienne Pickering eşi kim ,Adrienne Pickering Biyografisi, Adrienne Pickering oynadığı filmler, Adrienne Pickering hangi dini benimser, Adrienne Pickering hakkında kısa bilgiler, Adrienne Pickering yaşı kaç, Adrienne Pickering ne zaman doğdu, Adrienne Pickering boyu kaç, Adrienne Pickering göz rengi nedir, Adrienne Pickering, Adrienne Pickering hakkında merak edilenler, Adrienne Pickering çocuğu var mı, Adrienne Pickering hakkında notlar, Adrienne Pickering hakkında kısa notlar, Adrienne Pickering hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Adrienne Pickering Kaç Yaşında ?

Adrienne Pickering Kimdir ?

Adrienne Pickering, Avustralyalı aktris.

Pickering 1981’de Warwick, Queensland’de dünyaya geldi. Queensland Üniversitesi’nde psikoloji ve drama bölümlerinde çift anadal yaptı. Out of the Blue’daki Dedektif Christine Taylor, Home and Away’de Natalie Franklin, rollerinde oynadı. 2010’da gerilim filmi The Reef’te yer aldı.

Adrienne Pickering Filmleri

  • Sırlar ve Yalanlar
  • Klinik
  • Dehşetin Dişleri
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap