Ailecek Şaşkınız Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

0
205

Ailecek Şaşkınız nerede çekildi, Ailecek Şaşkınız filminin öyküsü,  Ailecek Şaşkınız filmi çekim yeri neresi, Ailecek Şaşkınız filmi hangi şehirde çekildi,Ailecek Şaşkınız filmi konusu nedir, Ailecek Şaşkınız oyuncu kadrosu nedir,Ailecek Şaşkınız oyuncu kadrosu, Ailecek Şaşkınız filminde kimler oynadı, Ailecek Şaşkınız filmi süresi ne kadar, Ailecek Şaşkınız filmi, Ailecek Şaşkınız, Ailecek Şaşkınız Ailecek Şaşkınız filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Ailecek Şaşkınız ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bölük filmi ne zaman gösterime girdi,Ailecek Şaşkınız filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Ailecek Şaşkınız Oyuncuları

Ailecek Şaşkınız Konusu Nedir?

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat’ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı bir hayli zorlayacaktır.

 

Ailecek Şaşkınız Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri genel olarak Bursa şehrinde yapıldı. Bu ilin içerisinde yer alan Mudanya ilçesinin Trilye beldesinde de bazı çekimler yapılmıştı. Gökdelen ve lokanta sahneleri de Bursa içerisinde geçiyor. Diğer taraftan dizinin başında Yalova’dan da sahneler görmek mümkün.  Ailecek Şaşkınız filminin bazı bölümleri Kazancı bölgesinde bulunan Tabiat At Çiftliği’nde çekildi.

 

Ailecek Şaşkınız Oyuncuları

Ahmet Kural

Ailecek Şaşkınız Oyuncuları

Murat Cemcir

Ailecek Şaşkınız Oyuncuları

Cengiz Bozkurt

Ailecek Şaşkınız Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here