Anamız Var 2 Konusu Nedir ?

0
134

Anamız Var 2 nerede çekildi, Anamız Var 2 filminin öyküsü,  Anamız Var 2 filmi çekim yeri neresi,  Anamız Var 2 filmi hangi şehirde çekildi, Anamız Var 2 filmi konusu nedir, Anamız Var 2 oyuncu kadrosu nedir,Anamız Var 2 oyuncu kadrosu, Anamız Var 2 filminde kimler oynadı, Anamız Var 2 filmi süresi ne kadar, Anamız Var 2 filmi, Anamız Var 2, Anamız Var 2 filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Anamız Var 2 filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Anamız Var 2 filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Anamız Var 2 Oyuncuları

Anamız Var 2 Konusu Nedir ?

Sibel’in annesi Semra Hanım’ın vefatı üzerinden 6 ay geçmiştir. Artık Sibel ile Oğuz’un evlenmesine bir mani yoktur. Ülfet bu duruma çok sevinir. Fakat Firdevs hiç sevinmez ve buna bir şekilde engel olmalıdır. Firdevs, Sibel’in babası emlakçı Kamil’in evlenme isteğini duyar ve planını ince ince işleyerek Sibel ve Oğuz’dan önce Kamil ile evlenir. Kamil’in evliliği mahallede ve civar ilçelerde şok etkisi yaratır. Sibel babasının yaptıklarına anlama veremez. Kamil yalnız ölmek istemem bahanesine sığınır. Sibel’in şoku kolay kolay geçmez. Karşı çıkar, evden ayrılır ama fayda etmez. Dünaydaki tek varlığı babası olduğundan durumu kabul eder.  Ülfet ise durumu dışarda olgunlukla karşılar evde ise çıldırır. Düğün hazırlıklarına devam eden Ülfet, Firdevs’in ikinci hamlesi gelmeden Oğuz ve Sibel’i evlendirmek ister. Fakat Ülfet gitgide daha fazla zorluk yaşar. Çünkü Firdevs’in ikinci, üçüncü hatta beşinci hamlesi de hazırdır. Firdevs, Kamil’i bahane ederek Ülfet’e kök söktürmeye başlar. Firdevs’in tüm garip isteklerini bir süre sabırla karşılasa da artık sabrı taşmıştır ve büyük bir kavga patlak verir. Ülfet kalp krizi geçirir hastanelik olur. Firdevs bir taşla iki kuş vurduğunu düşürürken gelini Merve’nin doğum sancısı tutar ve doğuma girer. Firdevs her türlü kazandığını düşünürken Oğuz ile Sibel belediye nikahı ile evlendiklerini bildirirler.

 

Anamız Var 2 Nerede Çekildi ?

Anamız Var filmi İstanbul’un Beykoz ilçesinde Ortaçeşme semtinde çekildi

 

Anamız Var 2 Oyuncuları

Fisun Demirel

Anamız Var 2 Oyuncuları

Alper Saldıran

Anamız Var 2 Oyuncuları

Tuğçe Kurşunoğlu

Anamız Var 2 Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here