Ana SayfaMESAJLARAnne MesajlarıAnneler Günü Sözleri Duygusal

Anneler Günü Sözleri Duygusal

Author

Date

Category

Anneler gününe özel Duygusal Anneler Günü Sözleri ,mesajları ,yazıları ve resimli anneler günü mesajlarını sizlere hazırladık.

Bana sevginin, umudun, yaşamın ve güzelliğin anlamını öğreten kadın; beni en saf ve gerçek sevgiyle büyüten, sonsuz sabrına hayran olduğum kadın.Anneler günün kutlu olsun.

Hayatta en çok istediğim; gülümsemenin yüzünden eksik olmaması. O güzel gözlerin hiçbir acıyla ıslanmaması. Seni çok seviyorum anneciğim.

Nasıl oluyor da tüm yorgunluklarımı, sızılarımı bir sarılmayla dindirebiliyorsun… Nasıl oluyor da sıcak bir gülüşle içime işleyip beni tüm dertlerden çekip kurtarabiliyorsun… Sanırım cevap hep aynı, cevap hep senin güzel yüreğinde saklı. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Senin bir parçan olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. İyi ki varsın anneciğim.

Varlığın iliklerime işlemiş, yokluğunu asla kabullenemem annem. Senin yerini hiçbir şey dolduramaz. Beni ayakta tutan varlığını hiçbir şeye değişemem. Bir tek sen ol, bana yeter. Seni çok seviyorum.

Tüm fırtınaları atlattığım liman, her felakette koştuğum sığınaksın. Mutluluğumu arttıran, sevincime ortak olan, beni en büyük sevgiyle kucaklayansın. Sen benim canım annem, diğer yarımsın. Anneler günün kutlu olsun.

Bazı sıkıntılarımda ne bir söze ne de başka bir şeye ihtiyacım oluyor, senin bir şefkatli bakışın beni kendime getiriyor. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Cenneti ayaklarının altında taşıyan kadın, güzeller güzeli annem. Varlığın bana her zaman güç verdi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Anneler günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar artarsa artsın sen benim baş tacımsın. Sen benim sol yanımda en güzel zamanlarımsın. Anneler günün kutlu olsun. Canım annem.

Anneler Günü duygusal mesajlar

Sana olan sevgimi anlatmaya ne bir söz ne bir şarkı ne de bir hediye yeter. Seni kendimden çok sevdiğimi bil yeter. Anneler günün kutlu olsun annem.

RESİMLİ DUYGUSAL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

anneler günü mesajları 2020
anneler günü mesajları
anneler günü mesajları uzun
anneler günü mesajları resimli
anneler günü mesajları duyusal
anneler günü mesajları anlamlı

 

En güzel resimli anneler günü mesajları

En güzel resimli anneler günü mesajları whatsapp durum sözleri

En güzel resimli anneler günü mesajları instagram
En güzel resimli anneler günü mesajları resimli

DİĞER ANNELER GÜNÜ MESAJLARI 

Anneler Günü Tarihçesi

Anneler Günü Resimli Mesajlar
Anneler Günü Duygusal Sözler

Anneler günü Kısa Sözler

Anneler gününe özel Anlamlı Sözler

NOT :Yorum Yaparmısınız Rica etsek 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Son Yorumlar