Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

17 Temmuz 2021 0 Yazar: Mernuş Dündar

arkadaşlık ile ilgili kompozisyon, arkadaşlık ile ilgili kompozisyon örnekleri, arkadaşlık ile ilgili kompozisyon nasıl yazılır, 2021 arkadaşlık ile ilgili kompozisyon, 2021 arkadaşlık ile ilgili kompozisyon örnekleri, arkadaşlık ile ilgili kısa kompozisyonlar, arkadaşlık ile ilgili kompozisyon ödevleri, arkadaşlık ile ilgili kısa kompozisyon örnekler

Arkadaşlık, birbirlerine karşı sevgi ve anlayış gösteren kimselerin kurduğu sosyal ve duygusal bağdır. Bizde size arkadaşlık ile ilgili kompozisyonlar hazırladık. Arkadaşlık ile ilgili kompozisyon örnekleri nelerdir, arkadaşlık ile ilgili nasıl kompozisyon yazılır?

Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Nelerdir?

Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon Örnekleri 1

Arkadaşlık çok güzel bir şeydir. Arkadaşlık demek birbirlerini sevip sayan, onları küçümsemeyip onlara güvenen ve sırtını arkadaşlarına dayayan kişilerin olduğu duruma; arkadaşlık denir. Arkadaşlıklar hiç bozulmaz. Bozulsa bile; sonra yeniden barışılıp dostluklar tazelenir. Arkadaşlarımızla çok iyi zaman geçiririz. Bazen istemeden onları üzebiliriz fakat özür dilediğimiz zaman her şey eski haline döner.

İnsanlar arkadaşlarıyla; sırlarını paylaşır, oyunlar oynar, güzel zaman geçirir ve daha birçok şey yapar. Eğer arkadaşlık diye bir şey olmasaydı; bu hayat hem neşesiz ve sıkıcı, hem de kötülükle dolu bir dünya olurdu. Bu nedenle arkadaşlarımızın değerini bilmeli, onları küçük görmemeli ve onları sevmeliyiz. Arkadaşlarımızı üzecek davranışlarda bulunmamalı, arkadaşlığımızı bozacak hareketlerden kaçınmalıyız.

Arkadaşlarımızla ufak sorunlar nedeniyle bozuşmamalı, onların yaptığı küçük hataları affetmeliyiz. Arkadaşlıklar bozulmasın diye gereken her şeyi yapmalıyız. Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmeyi unutmamalıyız. Arkadaşlarımızın bizimle gerçekten arkadaş olmak veya olmamak istediklerini bilmeliyiz. Unutmayın, gerçek arkadaşlık iki bedende bir ruhtur. Arkadaşlarımızı iyi seçmeliyiz. Çünkü sadık bir arkadaş on bin akrabaya bedeldir.

Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Nelerdir?

Diğer kompozisyon örneklerimize buradan ulaşabilirsiniz;

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •