Anasayfa » Genel » Aşk Şarkısı Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Aşk Şarkısı Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Aşk Şarkısı nerede çekildi, Aşk Şarkısı filminin öyküsü, Aşk Şarkısı filmi çekim yeri neresi,Aşk Şarkısı filmi hangi şehirde çekildi, Aşk Şarkısı filmi konusu nedir, Aşk Şarkısı oyuncu kadrosu nedir,Aşk Şarkısı oyuncu kadrosu, Aşk Şarkısı filminde kimler oynadı, Aşk Şarkısı filmi süresi ne kadar, Aşk Şarkısı filmi, Aşk Şarkısı,Aşk Şarkısı filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Aşk Şarkısı filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Aşk Şarkısı filmi ne zaman gösterime girdi, Aşk Şarkısı filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Aşk Şarkısı Konusu Nedir ?

Kaan, 27-28 yaşlarında besteci, müzisyen bir gençtir. Ünlü pop yıldızı Ahsen’in erkek arkadaşıdır. Fakat zaman içinde Ahsen şöhret kazandıkça bu ilişkiden ve Kaan’dan sıkılmış, onu aldatmaya başlamıştır. Bundan Kaan’ın haberi yoktur. Ta ki bir stüdyo kaydı esnasında Ahsen’i futbolcu sevgilisiyle telefonda konuşurken yakalayana dek…

Ertesi gün Ahsen ile Kaan, Kaan’ın yalvarmalarına rağmen Ahsen’in kararlılığı ile ayrılırlar. Ahsen apar topar Kaan’la vedalaşıp gider; çünkü hiç vakit kaybetmeden yeni sevgilisiyle tatil için yola çıkacaktır.

Kaan arkadaşı Hakan’dan Ahsen ve sevgilisinin hangi otele gittiklerini öğrenmesini ister. Ve böylelikle adresi alan Kaan, eski sevgilisi Ahsen’in peşinden kaldıkları otele gider. Amacı onu geri kazanmaktır. Bu konuda ona yardım edecek kişi ise otelde kat görevlisi olarak çalışan Rüya’dır. Rüya’nın en büyük hayali ise yarım bıraktığı üniversiteye geri dönüp psikoloji okumaktır.
Aşk acısıyla Ahsen’i geri kazanmak için her tür şekle giren şaklabanlık yapan Kaan, türlü komik ve gülünç durumlara kendini sokar. Rüya birkaç kez buna şahit olur ve bir gün dayanamayıp, ona, yaptıklarının yanlış olduğunu ve bir kızın kalbinin böyle fethedilmeyeceğini söyler. Kaan bunun yolunun ne olduğunu sorunca da Rüya Kaan’ın akıl hocalığına başlar ve ona her gün tüyolar verir.

Sonunda Rüya ve Kaan sıkı bir ikili olurlar ve Kaan’ı değiştirip sünepe ezik halinden kurtarıp, cool, karizma, seksi, çekici bir erkek yapma yoluna girerler. Rüya’nın verdiği taktiklerle değişmeye çalışan Kaan yine çok komik durumlara düşecektir.

 

Aşk Şarkısı Nerede Çekildi ?

Televizyon filmi Aşk Şarkısı’nın çekimleri, 2019 yılında İzmir’in tatil beldesi Çeşme ilçesinde çekildi.

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Sadi Celil Cengiz

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Pelin Orhuner

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Hande Kaptan

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Yorum yapın