Anasayfa » Genel » Aydın’da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler Nerelerdir?

Aydın’da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler Nerelerdir?

aydın, aydın kahvaltı, aydın en güzel kahvaltıcılar, aydın kahvaltı yapılacak yerler, aydın nerede kahvaltı yapabiliriz, en güzel kahvaltıcı bursa, aydın en iyi kahvaltı yerleri

Sevgili takipçiler, izin günlerinizde, tatil günlerinizde ailenizle veyahut sevdiklerinizle mutlu bir tatil veya izin geçirmek için en önemli noktalardan biri kahvaltıdır. Sizlerde yaşadığınız bölgede nerelerde en güzel kahvaltıyı yapabilirsiniz, nerelerde en iyi kahvaltı bulabilirisiniz sizlere bunların cevabını vermeye çalıştık. İşte Antalya’da yaşayan takipçilerimiz için en güzel kahvaltı yerleri…

 

Aydın’da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler Nerelerdir?

1- Değirmen Çiftlik Kahvaltı Yerleri

Yol kenarında 1955 yılında açılan konaklama ve eğlence noktası olan Değirmen Çiftlik’e restaurant eklenmesiyle birlikte yeme-içme alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Yıllar içerisinde kendisini yenileyerek bir doğal park haline gelmiş olup içerisinde büyükbaş hayvancılık yetiştirme ardından da küçükbaş ve kümes hayvanları gelmiştir.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Değirmen Çiftlik Kahvaltı Yerlerine Nasıl Gidilir?

Merkez bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Değirmen Et Mangal&Kahvaltı adresine toplu taşıma ile 36S ve 5S ile gidebilirsiniz.

2- Alsancak Unlu Mamulleri Kahvaltı Yerleri

Yaklaşık olarak 90 seneyi aşan hizmet hayatı ile çalışma hayatına devam etmekte olan Alsancak Unlu Mamulleri, İlk olarak İzmir Torbalı’da Numune adı ile açılmış bir fırındır. 1988 senesinde Alsancak günümüzdeki adıyla açılarak devam etmiş olup, başarısını kanıtlayarak Türkiye‘nin dört bir tarafa yayılmıştır. Tüm şubelerinde aynı kaliteyi sunan marka, güzel pasta, börek, çörek, kurabiyelerinin yanı sıra harikulade kahvaltılarıyla da ön plana çıkıyor.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Alsancak Unlu Mamulleri Kahvaltı Yerlerine Nasıl Gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Alsancak Unlu Mamulleri adresine toplu taşıma ile 254 ve 691 ile gidilebilir.

3- Cafe Sakizade Kahvaltı Yeri

Kaliteli bir mekan olan Cafe Sakizade sizlere, aileniz ve sevdikleriniz ziyaret ederek hoş sohbetlerin tadına varabileceğiniz bir kahvaltı masası donatıyor. Çalışanlar güleryüzlü, servis hızlı, sessiz sakin ortamı ile kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Cafe Sakizade Kahvaltı Yerine Nasıl Gidilir?

Hasanefendi-ramazan Paşa, Mahallesi, 1906. Sk. No:5, Merkez/Aydın

4- Mavi Retoran Kahvaltı Yeri

Otel ve restoran olarak hizmet vermekte olan Mavi Restoran & Bistro, hem açık hem de kapalı alanlarında fazla sayıda müşteri ağırlama kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda bir otel olması dışarıdan misafir ağırlamasına engel değil.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Mavi Retoran Kahvaltı Yerine Nasıl Gidilir?

Erdemli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mavi Beyaz Otel & Beach Club adresine toplu taşıma ile 170 ile gidebilirsiniz.

5- İki Bacının Yeri Kahvaltı Yeri

Yerel ürünlerle hazırlanan serpme kahvaltı ile ilk olarak göze sonra mideye hitap eden İki Bacının Yer’inde ağaçların serinlik sağladığı bahçesinde oturup sıcak havaların hararetini atabilirsiniz. Zengin çeşitliliğe sahip olan kahvaltılık ürünleri organik, doğal ve taze şekilde masada yerini alıyor.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

İki Bacının Yeri Kahvaltı Yerine Nasıl Gidilir?

Erdemli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Özalp Kahvaltı Evi adresine toplu taşıma ile 156 ve 170 ile gidebilirsiniz.

6- Hancı Kafe Kahvaltı Yeri

Apollon Tapınağı’na hayli yakın olan Hancı Cafe & Restoran, organik kahvaltısını doğa ile iç içe harika bir ortamda sunuyor. Bütün ürünler organik, doğal ve taze köy malzemelerinden meydana geliyor olup bazılarının da satışı yapılmaktadır.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Hancı Kafe Kahvaltı Yerine Nasıl Gidilir?

Buca bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Hanci Eglence Merkezi adresine toplu taşıma ile 176 ve 177 ile gidebilirsiniz.

7- Alo 24 Kahvaltı Yeri

Didim, Kuşadası ve Denizli‘de de kaliteli hizmetini vermeye devam eden Alo 24, yaklaşık olarak 1000 kişilik müşteri kapasitesi ile Didim’de geniş ve konforlu bir ortam sunuyor. Hızlı servis, taze ürünler ve çeşitlilik yönünden beğenileri topluyor.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Alo 24 Kahvaltı Yerine Nasıl Gidilir?

Atatürk Bulvarı Carrefour SA Karşısı Didim / AYDIN

8- Kahve Durağı Didim

İzmir Kordon’da 2009 senesinde hizmet vermeye başlayan Kahve Durağı, muhteşem bir kahve dükkanı. Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika’dan gelen kahve çekirdeklerinin öğütülmesiyle ortaya çıkan ürün müşterileri ile buluşturuyor. Bu alandaki başarısını kanıtlayan marka, ülkemizin dört bir yerindeki şubeleriyle devam ediyor. Didim’de de bir şube olan Kahve Durağı’nı kahvaltı seçenekleriniz arasına alın.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Kahve Durağı Didime Nasıl Gidilir?

En çok ziyaret edilen yerlerden Kahve Durağı Didim konumuna toplu taşıma ile 254 ve 273 ile gidebilirsiniz.

9- Mado Didim

Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi olan Mado,’nın tarihi çok eski yıllara dek uzanıyor. Eski bilinen adıyla Yaşar Pastanesi, 1960 senesinde Trabzon‘da açılmış olup zamanla bir zincir marka haline gelmiştir. İlk etapta dondurmasıyla nam salmış olan bu pastane o dönemlerde Kahramanmaraş‘ın dondurmasının satışı yaptığı için, Maraş dondurması böylesine ünlenmiştir.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Mado Didime Nasıl Gidilir?

İzmir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mado adresine toplu taşıma ile 202 ve 253 ile nasıl gidilir.

10- Vadi Sultan Sofrası

Doğa içerisinde konuşlandırılmış olan Vadi Sultan Sofrası, geleneksel tarzda dizayna sahip olup harikulade bir vadi manzarasına da sahiptir. Şanslı gününüzdeyseniz sisin olmadığı bir günde ziyaret edebilirsiniz.

Aydın'da Kahvaltı Yapılacak En Güzel Yerler

Vadi Sultan Sofrasına Nasıl Gidilir?

Kuşadası bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultan Sofrasi Vadi adresine toplu taşıma ile 403 ile gidebilirsiniz.

Yorum yapın