Bag Swelling Vücutta Nasıl Görünür ?

Bag Swelling Vücutta Nasıl Görünür ?

25 Mart 2020 0 Yazar:

Bag Swelling, Bag Swelling nedir, Bag Swelling hakkında bilgiler, Bag Swelling özellikleri, Bag Swelling belirtileri, Bag Swelling nedenleri, Bag Swelling tedavisi, Bag Swelling vücutta nasıl görünür

Uzman yazarlarımız tarafından araştırılıp hazırlanan ve siz değerli okurlarımız için hazırladığımız konulardan bahsedelim. Bugün sizlere dünyada bulunan hastalıklardan ve hastalık türleri hakkında bilgiler vereceğiz ve bu hastalıkların insan vücutlarının hangi bölgelerinde ortaya çıktıklarını resimlerle’de göstereceğiz. Öncelikle Dünyada ve ülkemizde görülen hastalıklardan bahsedelim. Sevgili okurlar bugün sizlere Bag Swelling hakkında bilgiler verip sizleri bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz. Bag Swelling hakkında ki yazımız siz değerli okurlarımız için  faydalı bir yazı olacağının görüşündeyiz. Peki Bag Swelling Nedir ? Bag Swelling nedenleri nelerdir ?, Bag Swelling belirtileri nelerdir ? Bag Swelling tedavisi nedir ? Bag Swelling vücudun hangi bölgelerinde görünür ? şeklinde’ki bütün sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Bag Swelling

Bag Swelling Nedir ?

Hidrosel terimi, Yunanca hydro; su ve cele; tümör kelimelerinden gelir. Halk arasında su fıtığı olarak da bilinen hidrosel, testisleri çevreleyen zarlar içinde normalden daha fazla sıvı birikimi sonucu testis torbasının (skrotum) şişmesi durumudur. Normalde testis ile bu zarlar arasında, testisin kayganlığını sağlamak için 0,5 -1 ml. sıvı bulunurken hidroselde bu sıvı miktarı 100–200 ml. hatta bazen çok daha fazla hacimlere ulaşabilir. Husye torbası (erbezi) şişkinliklerinde; nedenin ne olduğunu araştırmak gerekir. Bazı şişliklerde, husye torbasının görünüşü ışık geçirecek kadar şeffaflaşır. Bazıları da ağrılı olur. Husyelerde, şişlik ile birlikte ağrı da hissedilirse, iltihaplanma veya kanama ihtimali vardır.

Bag SwellingVücutta Nasıl Görünür ?

Bag Swelling

Bag Swelling

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •