Başarı Tebrik Mesajları

0
4359

Başarı Tebrik Mesajları, başarılı kişilere tebrik sözleri,arkadaşa başarı tebrik sözleri,  başarılı insanlara komik tebrik mesajları.

Tebrikler mesajları

Mücadelelerinin daim, gülümsemelerinin hep zafer dolu olması dileğiyle. Daha nice başarılar seninle olsun.

Unutulmayacak anların başkahramanı! Sabrının en güzel hediyesini aldığın bugün, dilerim ki senin için tüm başarıları arkasından getireceği bir başlangıç olur.

Başarı tebrik sözleri
işinde başarılı olan insanlara tebrik mesajları

Hak ettiğin tüm güzellikler ömrün boyunca hep bir adım ötende olsun. Güzel kalbin başarılara doymasın.

Senin gibi azimli insanlar her zaman büyük başarıları imza atacaktır. Bu başarın senin ilk başarın ve ben bu başarılarının arkasının geleceğine yürekten inanıyorum. Kutluyorum seni canım arkadaşım.

Başarı tebrik mesajları RESİMLİ
Başarı tebrik mesajları

Uzun gecelerin, uykusuz sabahların peşini bırakmadığı zamanlara inat dik duruşunla kazandığın başarıların daim olsun!

Yapamazsın diyenlere inat verdiğin mücadelenin sonu dilerim ki her zaman mutluluk gözyaşlarıyla bitsin. Başarıların senden hiç eksik olmasın!

Tebrikler mesajları
Başarı yı hak eden arkadaşa tebrikler mesajı

Hırsının elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağını unutmadığın, alkış seslerinin kulaklarında çınladığı nice başarıların olsun.

Kalbin kadar güzel başarılarının bir yenisine daha kavuştuğun bu özel günde azmin elinden hiçbir şeyin kurtulamadığını bize gösterdiğin için teşekkürler!

Başarı motivasyon sözleri
Başarı tebrik mesajları kutlama mesajları

Bazı hedefler ıskalanabilir ama asıl önemli olan başarısızlık korkusunu yenerek başarıya doğru giden yolda emin adımlarla yürümektir.

Çıktığın yolun sonunu aslında en başından biliyorduk. İyi günlere gülüp geçtiğin kadar kötü günlerde de aynı tavrını koruyarak bu günlere ulaştığını unutmaman dileğiyle. Tüm başarılar senin yolunda olsun!

Başarı tebrik mesajları

Sen çalışmaktan yorulmayan, başarıya doymayan, her azimle çalışan başarılı birisin. Elde ettiğin bu başarını tebrik eder, başarılarının devamının dilerim.

Yeni işin bir ev gibi sarıp sarmalasın seni. Ailen gibi olan insanlarla birlikte daha nice başarıların olsun. Tebrikler.

Yeter artık arkadaş senin başarılarını takip etmekten facebook’a bakamaz oldum. Tebrikler.

Gücüne güç eklediğin başarılarının her adımında seninle ilerlemesi dileğiyle.

Hayatında yaptıklarının her zaman seni ileriye taşımasını umut ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Her zorluğun üstesinden gelmenin kalbinden geçtiğini unutmaman dileğiyle. Başarılar seninle olsun!

Bir zamanlar senin için televizyon yok, telefon yok, sosyal hayat sıfır, ot gibi yaşam mı sürülür diyenler, şimdi senin zaferini konuşuyorlar. Tebrikler dostum.

Tecrübe edinilmiş bir başarısızlık aslında ders alınmış bir başarıdır.

Anlatmak en kolayı, planlamak ve işe koyulmak ise biraz zahmet ister ama senin gibi büyük başarılar elde etmek ise yetenek ve kabiliyet ister. Tebrikler arkadaşım.

Umulmadık anlarda, umulmadık işlerin sana zafer yolundan dönmesi dileğiyle, başarılar!

Tebrikler sözleri

Hayallerinin gücünü hayatının her anında hissetmen dileğiyle. Başarı senden eksik olmasın.

Senin kadar başarılı ve çalışkan biri olmasam da, senin gibi başarılı ve azimli bir arkadaşım var. Başarılarının devamını dilerim.

Basit bir iş büyük bir başarı getirebilir, zahmetli ve büyük bir iş ise küçük bir başarı getirebilir.

Harikulade şeyler, ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. B. Barton

Başarılarının başkahramanı olan tutkularını her soluğunda yaşaman dileğiyle.

Tebrikler sözleri

İnancının en büyük zaferi olan başarılarının daimi, yanaklarından süzülen her damla yaşın sebebiyse mutluluk olması dileğiyle…

Bir şeyi yapma konusunda sizin azim ve kararınıza Yüce Mevla da yardım eder.

İnsan kendini bir şeye inandırırsa yapacak olduğu bu işte mutlak başarılı olur. Her şey önce kafada başar, sahada biter.

Senin bu güzel ve anlamlı başarını tebrik eder bundan sonraki hayatında daha büyük başarılara imza atmanı Yüce Mevla’dan temenni ederim.

Tebrikler mesajları

Hayatta başarılı olanlar, kendilerine gereken bilgileri öğrenmekten bir an geri kalmazlar ve hadislerin sebeplerini her zaman araştırırlar.R. Kıplıng

Tebrikler sözleri indir

Elde ettiğin bu başarı sana ve bazılarına göre küçük bir başarı olarak gelebilir ama sakın unutma ki zirveye giden yol atılacak küçük bir adımla başlar. Tebrikler kardeşim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here