Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Başarı Tebrik Mesajları

0

Başarı Tebrik Mesajları, başarılı kişilere tebrik sözleri,arkadaşa başarı tebrik sözleri,  başarılı insanlara komik tebrik mesajları.

Tebrikler mesajları

Senin gibi azimli insanlar her zaman büyük başarıları imza atacaktır. Bu başarın senin ilk başarın ve ben bu başarılarının arkasının geleceğine yürekten inanıyorum. Kutluyorum seni canım arkadaşım.

Bazı hedefler ıskalanabilir ama asıl önemli olan başarısızlık korkusunu yenerek başarıya doğru giden yolda emin adımlarla yürümektir.

Sen çalışmaktan yorulmayan, başarıya doymayan, her azimle çalışan başarılı birisin. Elde ettiğin bu başarını tebrik eder, başarılarının devamının dilerim.

Yeter artık arkadaş senin başarılarını takip etmekten facebook’a bakamaz oldum. Tebrikler.

Bir zamanlar senin için televizyon yok, telefon yok, sosyal hayat sıfır, ot gibi yaşam mı sürülür diyenler, şimdi senin zaferini konuşuyorlar. Tebrikler dostum.

Tecrübe edinilmiş bir başarısızlık aslında ders alınmış bir başarıdır.

Anlatmak en kolayı, planlamak ve işe koyulmak ise biraz zahmet ister ama senin gibi büyük başarılar elde etmek ise yetenek ve kabiliyet ister. Tebrikler arkadaşım.

Tebrikler sözleri

Senin kadar başarılı ve çalışkan biri olmasam da, senin gibi başarılı ve azimli bir arkadaşım var. Başarılarının devamını dilerim.

Basit bir iş büyük bir başarı getirebilir, zahmetli ve büyük bir iş ise küçük bir başarı getirebilir.

Harikulade şeyler, ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. B. Barton

Tebrikler sözleri

Bir şeyi yapma konusunda sizin azim ve kararınıza Yüce Mevla da yardım eder.

İnsan kendini bir şeye inandırırsa yapacak olduğu bu işte mutlak başarılı olur. Her şey önce kafada başar, sahada biter.

Senin bu güzel ve anlamlı başarını tebrik eder bundan sonraki hayatında daha büyük başarılara imza atmanı Yüce Mevla’dan temenni ederim.

Tebrikler mesajları

Hayatta başarılı olanlar, kendilerine gereken bilgileri öğrenmekten bir an geri kalmazlar ve hadislerin sebeplerini her zaman araştırırlar.

R. Kıplıng

Tebrikler sözleri indir

Elde ettiğin bu başarı sana ve bazılarına göre küçük bir başarı olarak gelebilir ama sakın unutma ki zirveye giden yol atılacak küçük bir adımla başlar. Tebrikler kardeşim.

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap