Bay Yanılış Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
220

Bay Yanılış nerede çekildi, Bay Yanılış dizisinin öyküsü,  Bay Yanılış çekim yeri neresi,  Bay Yanılış hangi şehirde çekildi, Bay Yanılış konusu nedir, Bay Yanılış oyuncu kadrosu nedir, Bay Yanılış oyuncu kadrosu, Bay Yanılış dizisinde kimler oynadı, Bay Yanılış dizisi süresi ne kadar, İBay Yanılış dizi, Bay Yanlış, Bay Yanılış oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Bay Yanılışi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Görümce filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Bay Yanılış Nerede Çekildi ?

Bay Yanılış Konusu Nedir ?

“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

 

Bay Yanılış Nerede Çekildi ?

Bay Yanlış dizisi başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman paylaşırken kadrosuna Lale Başar, Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli katıldı. Bay Yanlış dizisi çekimlerine Bodrum da başlayacak ve sonrasında İstanbul’a taşınacak.

Bay Yanılış Oyuncuları

Can Yaman

Bay Yanılış Nerede Çekildi ?

Özge Gürel
Bay Yanılış Nerede Çekildi ?
Serkay Tütüncü

Bay Yanılış Nerede Çekildi ?

Anıl Çelik

Bay Yanılış  Nerede Çekildi ?

Fatma Toptaş

Bay Yanılış Nerede Çekildi ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here