Anasayfa » Genel » Beni Unutma Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

Beni Unutma Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

Beni Unutma nerede çekildi,Beni Unutma filminin öyküsü,  Beni Unutma filmi çekim yeri neresi, Beni Unutma filmi hangi şehirde çekildi,Beni Unutma filmi konusu nedir, Beni Unutma oyuncu kadrosu nedir,Beni Unutma oyuncu kadrosu, Beni Unutma filminde kimler oynadı,Beni Unutma filmi süresi ne kadar, Beni Unutma filmi, Beni Unutma, Beni Unutma filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir,Beni Unutma ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Beni Unutma filmi ne zaman gösterime girdi, Beni Unutma filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Beni Unutma Oyuncuları

Beni Unutma Konusu Nedir?

Olcay ve Sinan, İkisi de genç, ikisi de henüz bekar ama ikisi de aşka ve gerçek sevgiye olan inançlarını kaybetmiş insanlardır. Olcay (Açelya Devrim Yılhan) sevgilisi Hakan’ın (Kenan Ece) kendisini aldattığını öğrenir; Sinan (Mert Fırat) ise ani bir kararla nişanlısı Ebru’dan (Tuba Ünsal) ayrılır. İki yaralı kalp tanıştıktan sonra hiç planlamadıkları biçimde birbirlerinden etkilenir ve duygusal bir ilişkiye girerler. Fakat Sinan’ın eski nişanlısı Ebru’nun, genç adamdan vazgeçmeye niyeti yoktur. Olcay ve Sinan’ın arasındaki taze ilişkiye bir süre sonra eski beraberliklerinin gölgesi düşecektir. Olcay’ın bazı tuhaf davranışları da aralarındaki duyguların sorgulanmasına neden olacaktır.

 

Beni Unutma Nerede Çekildi?

Filmdeki baba karakteri Eşref, bir sahil kasabasında yaşıyor. Bu yüzden filmin bir kısmı İzmir’in şirin ilçesi Foça’da çekildi. Eşref’in oğlu Kaan’ın başarılı iş hayatı ise İstanbul’da geçiyor.

 

Beni Unutma Oyuncuları

Mert Fırat

Beni Unutma Oyuncuları

Melis Babadağ

Beni Unutma Oyuncuları

Tuba Ünsal

Beni Unutma Oyuncuları

Kenan Ece

Beni Unutma Oyuncuları

Yorum yapın