Anasayfa » Genel » Benim Adım Feridun Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Benim Adım Feridun Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Benim Adım Feridun nerede çekildi, Benim Adım Feridun filminin öyküsü, Benim Adım Feridun filmi çekim yeri neresi,Benim Adım Feridun filmi hangi şehirde çekildi, Benim Adım Feridun filmi konusu nedir,Benim Adım Feridun oyuncu kadrosu nedir,Benim Adım Feridun oyuncu kadrosu,Benim Adım Feridun filminde kimler oynadı, Benim Adım Feridun filmi süresi ne kadar,Benim Adım Feridun filmi, Benim Adım Feridun, Benim Adım Feridun filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Benim Adım Feridun filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Benim Adım Feridun filmi ne zaman gösterime girdi, Benim Adım Feridun filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Benim Adım Feridun Oyuncuları

Benim Adım Feridun Konusu Nedir ?

Uzun süreli bir ilişkinin içindeki Ersan artık sevgilisine ilgi göstermeyi ve romantik olmayı bırakmıştır. Uzun ilişkinin rahatlığının keyfini süren adam günün birinde uzun süreli sevgilisi Ayla tarafında terk edilince sudan çıkmış balığa döner. Birkaç hafta boyunca sevdiği kadını geri kazanmaya çalışsa da sonuç nafiledir. Ayla geri dönmeyi kabul etmez. Bunun üzerine artık ayrılığı kabullenmesi gerektiğini anlayan Ersan farklı bir yerin iyi geleceği umuduyla uzun zamandır gitmediği Erdek’teki çocukluğunun geçtiği eve gider. Ancak burada da aradığı teselliyi bulamayan Ersan sahilde dolaşırken yakınlarda bir düğün olduğunu fark eder

Bir şeyler için çıkma düşüncesiyle düğüne giren Ersan, düğündeki damadın babası tarafından yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanılır. İlk başta bu rolden memnun olan Ersan ilk fırsatta kaçarım diye düşünürken damadın kuzeni Hayal’i görür. Geceyle birlikte ilginç ve komik olaylar da bir bir başına gelecektir.

 

Benim Adım Feridun Nerede Çekildi ?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai Paracıklıoğlu’nun başrolünde oynadığı Benim Adım Feridun filmi Balıkesir’in Erdek ilçesinde çekilmiştir.

 

Benim Adım Feridun Oyuncuları

Halil Sezai

Benim Adım Feridun Oyuncuları

Büşra Pekin

Benim Adım Feridun Oyuncuları

Özge Borak

Benim Adım Feridun Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Halil Sezai Kimddir ?
Büşra Pekin Kimdir ?
Özge Borak Kimdir ?

Yorum yapın