Berrak Tüzünataç Kimdir ?

Berrak Tüzünataç kimdir,Berrak Tüzünataç nereli,Berrak Tüzünataç eşi kim ,Berrak Tüzünataç Biyografisi, Berrak Tüzünataç oynadığı filmler,Berrak Tüzünataç hangi dini benimser, Berrak Tüzünataç hakkında kısa bilgiler, Berrak Tüzünataç yaşı kaç,Berrak Tüzünataç ne zaman doğdu,Berrak Tüzünataç boyu kaç, Berrak Tüzünataç göz rengi nedir, Berrak Tüzünataç, Berrak Tüzünataç hakkında merak edilenler, Berrak Tüzünataç çocuğu var mı, Berrak Tüzünataç hakkında notlar,Berrak Tüzünataç hakkında kısa notlar, Berrak Tüzünataç hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Berrak Tüzünataç Nereli ?

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 yılında Bursa Yalova’da dünyaya gelmiştir. Yalova’nın en eski ve köklü ailelerinden birisine mensup olan Berrak Tüzünataç’ın dedesinin babası Sefa Tüzünataç 1942 ve 1950 yılları arasında Yalova Belediye Başkanlığı yapmıştır. Berrak Tüzünataç, 1.74 metre boyunda, 56 kilo ve Akrep burcudur.

 

Berrak Tüzünataç Kimdir ?

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 yılında Bursa Yalova’da dünyaya gelmiştir. Yalova’nın en eski ve köklü ailelerinden birisine mensup olan Berrak Tüzünataç’ın dedesinin babası Sefa Tüzünataç 1942 ve 1950 yılları arasında Yalova Belediye Başkanlığı yapmıştır. Yalova’da bulunan, 1982 yılında yapılan ve hala aktif olan Safa Yılmaz Tüzünataç Çocuk Kütüphanesi Sefa Tüzünataç tarafından yaptırılmıştır. Babası da dedesinin ismini taşıyan Sefa Tüzünataç’tır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.

2005 yılında “Organize İşler” adlı sinema filmi ile profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan Berrak Tüzünataç, 2010 yılında ise Prag Film Okulu’nda oyunculuk ve yönetmenlik üzerine eğitim aldı.

Organize İşler, Beyza’nın Kadınları, Affedilmeyen, Ödünç Hayat, Elveda Rumeli, Kıskanmak, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Ezel, Ejder Kapanı, Son, Bir Avuç Deniz, Çanakkale Yolun Sonu, Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Fi ve Çi gibi yapımlarda rol alan Berrak Tüzünataç, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Kurşun adlı dizide Gülce karakterine hayat vermektedir. Berrak Tüzünataç, 1.74 metre boyunda, 56 kilo ve Akrep burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir