Bizim Aile Konusu Nedir ? Nerede Çekilir ?

0
168

Bizim Aile nerede çekildi, Bizim Aile filminin öyküsü, Bizim Aile filmi çekim yeri neresi,Bizim Aile filmi hangi şehirde çekildi, Bizim Aile filmi konusu nedir,Bizim Aile oyuncu kadrosu nedir,Bizim Aile oyuncu kadrosu,Bizim Aile filminde kimler oynadı, Bizim Aile filmi süresi ne kadar, Bizim Aile filmi, Bizim Aile, Bizim Aile filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Bizim Aile filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bizim Aile filmi ne zaman gösterime girdi,Bizim Aile filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Bizim Aile Oyuncuları

Bizim Aile Konusu Nedir ?

Bizim Aile filminin konusu, Yaşar Usta, üç çocuğu ile dul kalmış bir adamdır; eşinin vefatından sonraysa kimseyle evlenmemiş, çocuklarına hem annelik hem babalık yapmıştır. Yaşar Usta ile aynı mahallede yaşayan komşusu Melek Hanım da 3 çocuğu ile zamanında dul kalmış, çocuklarını yetiştirmenin tüm zorluklarına katlanmıştır. Mahalledeki komşu ise Melek ile Yaşar Usta’nın tam birbirlerine göre olduğunu düşünürler. Ne yapar eder çöpçatanlık yaparak bu iki yalnız insanı evlendirirler. Ama birbirleriye yaşamak zorunda kalan 6 kardeş o kadar da hızlı uyum sağlayamayacaktır…Bizim Aile filminin konusu, Yaşar Usta, üç çocuğu ile dul kalmış bir adamdır; eşinin vefatından sonraysa kimseyle evlenmemiş, çocuklarına hem annelik hem babalık yapmıştır. Yaşar Usta ile aynı mahallede yaşayan komşusu Melek Hanım da 3 çocuğu ile zamanında dul kalmış, çocuklarını yetiştirmenin tüm zorluklarına katlanmıştır. Mahalledeki komşu ise Melek ile Yaşar Usta’nın tam birbirlerine göre olduğunu düşünürler. Ne yapar eder çöpçatanlık yaparak bu iki yalnız insanı evlendirirler. Ama birbirleriye yaşamak zorunda kalan 6 kardeş o kadar da hızlı uyum sağlayamayacaktır.

 

Bizim Aile Nerede Çekildi ?

Bizim Aile filmi İstanbul Altunize’de 1975 yılındaçekildi.

Bizim Aile Oyuncuları

Münir Özkul

Bizim Aile Oyuncuları

Adile Naşit

Bizim Aile Oyuncuları

Şener Şen

Bizim Aile Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Münir Özkul Kimdir ?
Adile Naşit Kimdir ?
Şener Şen Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here