Bu Haftanın en iyi Android uygulamları

0

android uygulamalar

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız “Haftanın Android uygulamaları” adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

magisto Android uygulamaMagisto; Bu uygulama video kliplerinizi ve resimlerinizi otomatik olarak ve sadece birkaç sihirli dakika içinde güzel bir şekilde düzenlenmiş ve sevdiğiniz müzikler, müthiş grafikler ve efektler kullanılarak tamamlanmış filmlere dönüştürüyor.

ice Galaxy uygulamasıIce Galaxy; Akıllı telefonunu kişiselleştirmek için oldukça iyi bir seçenek olan bu hareketli duvar kağıdı, telefonunuzu oldukça hoş bir görünüme kavuşturuyor. Ancak bu uygulamanın telefonunuzun şarjının daha hızlı gitmesine neden olabileceğini de belirtelim
camera zoom Fx Android uygulamaları
Camera ZOOM FX; Android uygulamaları arasında fotoğraf düzenleme ve efekt verme konusunda en başarılı uygulamalardan biri olan Camera ZOOM FX, çektiğiniz fotoğraflara ya da var var olan fotoğraflarınızı bambaşka hale getirebiliyor.
Flow Free android uygulamalarıFlow Free; Bağımlılık yaratan oyunlardan olan Flow Free’de amaç, aynı renkteki noktaları birleştirmek. Aynı zamanda çizgilerin birbirine girmemesini de sağlamanız gerekiyor.

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.