Bu Haftanın vizyona giren filmleri (04 Temmuz 2014)

0

uçuş 75 film resmi
Uçuş 7500

Tür: Gerilim, Korku

273 yolcusuyla Los Angeles’tan Tokyo’ya uçan bir uçakta geçen korku dolu 10 saatlik bir yolculuk… Evli bir çift ve iki arkadaşlarının Japonya’ya giden uçaktaki yolculukları sırasında uçağın doğaüstü bir şekilde türbülansa girmesi ve olağandışı yaratıklar tarafından törer saldırısına uğramasının hikayesi.

göz film resimleri

Göz (Oculus)

Tür: Korku

Mike Flanagan’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı 2013 yapımı korku filmi, gizemli ve eski bir aynanın etrafında gelişiyor. Aynanın son sahipleri olan Kaylie ve Tim, anne babalarının ölümünün ardından kötü giden ilişkilerini düzeltmeye çalışan iki kardeştir. Kaylie, tüm tersliklere bu aynanın yol açtığına inanmaktadır ve bu yüzden olayları çözmek ister. Ancak olayların derinlerine inildikçe kardeşlerin ilişkileri daha da kötüleşir.

çaylaklar Çetesi film resmi

Çaylaklar Çetesi (Quién mató a Bambi)

Tür: Komedi

David çalıştığı şirketin patronu Bay Larea nın kızı ile birliktedir. Sıradan başlayan bir günde bir anda kendini iş arkadaşı ile birlikte talihsiz olayların içinde bulur. Bay Larea ofisinde yarı çıplak halde baygındır. Ancak beklenmeyen şey pizzacı iki arkadaş Edu ve Gio’nun Bay Larrea’yi kacırma planlarıdır. David ve arkadaşı başlarındaki belalardan kurulmalıdır. Fakat her şey daha yeni başlamaktadır.

Takip (The Rover) film resmi

Takip (The Rover)

Tür: Bilim Kurgu

10 yıl süren bir ekonomik bunalım döneminde her şeyini kaybeden eski bir asker olan Eric (Guy Pierce) artık acımasız ve soğuk bir adam olmuştur. Bu sırada bir çete, yaptıkları soygun sırasında işler kötü gidince yaralı arkadaşları Rey’i (Robert Pattinson) geride bırakıp Eric’in sahip olduğu son şey olan arabasını çalarlar. Eric’in artık hayattaki tek amacı intikamını almaktır, bu yolda Rey’i de yanına alır.

 

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.