Burak Gacemer Kimdir?

0
152

Burak Gacemer kimdir,Burak Gacemer nereli,Burak Gacemer eşi kim ,Burak Gacemer Biyografisi,Burak Gacemer oynadığı filmler,Burak Gacemer hangi dini benimser, Burak Gacemer hakkında kısa bilgiler, Burak Gacemer yaşı kaç,Burak Gacemer ne zaman doğdu,Burak Gacemer boyu kaç, Burak Gacemer göz rengi nedir,Burak Gacemer, Burak Gacemer hakkında merak edilenler, Burak Gacemer çocuğu var mı,Burak Gacemer hakkında notlar,Burak Gacemer hakkında kısa notlar, Burak Gacemer hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere,Burak Gacemer hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

 

Ailesi Selanik göçmeni olan Gacemer, 1.84 boyunda ve 76 kilodur. Yedi yılı birinci ligte olmak üzere 15 sene Pınar Karşıyaka’da Basketbol oynadı. 62 defa milli oldu.2007 yılında basketbolculuğu bırakıp mankenliğe başladı. Koreograf Uğurkan Erez ile çalışmaktadır.

Burak Gacemer Nereli?

Burak Gacemer Kimdir?

Burak Gacemer, 1981 yılında İzmir‘de doğmuştur. ailesi Selanik göçmenidir. İlkokul dörtte basketbolculuğa başladı.

Yedi yılı birinci ligte olmak üzere 15 sene Pınar Karşıyaka’da Basketbol oynadı. 62 defa milli oldu.2007 yılında basketbolculuğu bırakıp mankenliğe başladı. Koreograf Uğurkan Erez ile çalışmaktadır. Burak Gacemer 2008 yılında Fashion TV En İyi Erkek Manken ödülünü kazandı.

Demet Akalın ve Şarkıcı Hadise‘nin Düm Tek Tek şarkısının klibinde de oynadı. 2006 yılında Brezilya‘dan İzmir‘e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer (Rodrigues)bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbul’a gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

Burak Gacemer, Mayıs 2011 tarihinde Brezilya’lı manken Larissa (Rodrigues) Gacemer ile İstanbul’da evlenmişlerdir. 2013 yılında eşi Larissa ile birlikte “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filminde oynamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here