Büyük Oyun Konusu Nedir ?

0
116

Büyük Oyun nerede çekildi, Büyük Oyun filminin öyküsü, Büyük Oyun filmi çekim yeri neresi, Büyük Oyun filmi hangi şehirde çekildi, Büyük Oyun filmi konusu nedir, Büyük Oyun oyuncu kadrosu nedir,Büyük Oyun oyuncu kadrosu, Büyük Oyun filminde kimler oynadı, Büyük Oyun filmi süresi ne kadar, Büyük Oyun filmi, Büyük Oyun, Büyük Oyun filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Büyük Oyun filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Büyük Oyun filmi ne zaman gösterime girdi, Büyük Oyun  filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Büyük Oyun Oyuncuları

Büyük Oyun Konusu Nedir ?

Amerikan Hava Kuvvetleri, teröristler tarafından vurulur ve kazadan sağ kurtulan Amerika başkanı Finlandiya’da vahşi doğanın ortasında mahsur kalır. Bu esnada 13 yaşındaki Oskari, kabilesine cesaretini kanıtlamak için geyik avlamak üzere ormana gelir. Ancak geyik yerine, dünyanın en güçlü adamını bulur. Bir yandan kendi büyük ödüllerinin peşinde olan teröristler, başkanı ararken Oskari’nin liderliğinde 24 saat süren bir ölüm kalım mücadelesi yaşanacaktır.

 

Büyük Oyun Oyuncuları

Samuel L. Jackson

Büyük Oyun Oyuncuları

Onni Tommila

Büyük Oyun Oyuncuları

Ray Stevenson

Büyük Oyun Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here