Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

0
223

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede nerede çekildi,Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filminin öyküsü,  Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filmi çekim yeri neresi, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filmi hangi şehirde çekildi,Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filmi konusu nedir, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede oyuncu kadrosu nedir,Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede oyuncu kadrosu, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filminde kimler oynadı,Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filmi süresi ne kadar, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filmi, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede, Beni Unutma filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir,Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Beni Unutma filmi ne zaman gösterime girdi, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Oyuncuları

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Konusu Nedir?

İlk filmde çakallık üzerine çakallık yapan kahramanlarımız başlarını dertten kurtaramamış ve nihayetinde hapse girmişlerdir. Mahallelerinden ve futboldan uzak kaldıkları hapishanede günler zor günler geçmektedir. Fakat onlara arka çıkan Tayyar abileri vardır.

Bir gün bir mucize olur ve suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığı haberi gelir. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu duyan Kayınço Gökhan, Köfte Necmi, Muhasabeci Servet ve Del piyero Hikmet deney haplarını yutup kobay olmaya karar verirler. Dışarı çıkınca artık çakallık yapmayacaklarına dair de birbirlerine söz verirler. Zaten asıl mesele çakal olmak değil, çakallarla dans edebilmektir

 

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Nerede Çekildi?

Çakallarla Dans 2 filmi İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekildi. Filmin çekimlerinin 4 hafta sürdüğü ve bolca Fikirtepe jargonu kullanıldığı biliniyor. Fikirtepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ve Kadıköy’e bağlı olan bir mahalledir.

 

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Oyuncuları

Timur Acar

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Oyuncuları

Murat Akkoyunlu

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Oyuncuları

Şevket Çoruh

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Oyuncuları

İller Ayrık

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here