Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Çalgı Çengi İkimiz Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi, Çalgı Çengi İkimiz filminin öyküsü,  Çalgı Çengi İkimiz filmi çekim yeri neresi, Çalgı Çengi İkimiz filmi hangi şehirde çekildi, Çalgı Çengi İkimiz filmi konusu nedir, Çalgı Çengi İkimiz oyuncu kadrosu nedir,Çalgı Çengi İkimiz oyuncu kadrosu, Çalgı Çengi İkimiz filminde kimler oynadı, Çalgı Çengi İkimiz filmi süresi ne kadar, Çalgı Çengi İkimiz filmi, Çalgı Çengi İkimiz, Çalgı Çengi İkimiz filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Çalgı Çengi İkimiz filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Çalgı Çengi İkimiz filmi ne zaman gösterime girdi, Çalgı Çengi İkimiz filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Çalgı Çengi İkimiz Oyuncuları

Çalgı Çengi İkimiz Konusu Nedir ?

6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur bırakılırlar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul ederler. Nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan’ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. İkilinin başına beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

 

Çalgı Çengi İkimiz Nerede Çekildi ?

Çalgı Çengi ikimiz filmi çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi. Aksiyon sahneleriyle öne çıkan filmde Kural ve Cemcir’in, mafya babası İsmet’ten kaçış sahneleri İstanbul Küçükyalı’da çekildi.

Çalgı Çengi İkimiz Oyuncuları

Ahmet Kural

Çalgı Çengi İkimiz Nerede Çekildi ?

Murat Cemcir

Çalgı Çengi İkimiz Nerede Çekildi ?

Rasim Öztekin

Çalgı Çengi İkimiz Nerede Çekildi ?

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ahmet Kural Kimdir ?

Murat Cemcir Kimdir ?

Rasim Öztekin Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap