Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Çalgı Çengi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Çalgı Çengi nerede çekildi, Çalgı Çengi filminin öyküsü,  Çalgı Çengi filmi çekim yeri neresi,  Çalgı Çengi filmi hangi şehirde çekildi, Çalgı Çengi filmi konusu nedir, Çalgı Çengi oyuncu kadrosu nedir,Çalgı Çengi oyuncu kadrosu, Çalgı Çengi filminde kimler oynadı, Çalgı Çengi filmi süresi ne kadar, Çalgı Çengi filmi, Çalgı Çengi , Çalgı Çengi filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Çalgı Çengi filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Çalgı Çengi filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Çalgı Çengi Oyuncuları

Çalgı Çengi Konusu Nedir ?

Salih ve Gürkan, düğün, kına gecesi gibi organizasyonlarda müzisyenlik yaparak hayatını kazanan Ankaralı iki teyzeoğludur.İkili, bir gece ikinci sınıf bir düğün salonunda sahne almak için yola çıkarlar. Bodrum katında hazırlanırlarken, yanı başlarında işlenen bir cinayet komik olaylar zincirinin de tetikleyicisi olacaktır.

 

Çalgı Çengi Nerede Çekildi ?

Çalgı Çengi filmi İstanbul’da çekildi. Çekimler İstanbul’un her iki yakasında, farklı ilçe ve semtlerde yapıldı. Bazı kaçış sahnelerinin İstanbul Küçükyalı’da kaydedildiği biliniyor.

 

Çalgı Çengi Oyuncuları

Ahmet Kural

Çalgı Çengi Oyuncuları

Murat Cemcir

Çalgı Çengi Oyuncuları

Erdal Tosun

Çalgı Çengi Oyuncuları

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap