Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Can Feda Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Can Feda nerede çekildi, Can Feda filminin öyküsü,  Can Feda filmi çekim yeri neresi, Can Feda filmi hangi şehirde çekildi, Can Feda filmi konusu nedir, Can Feda oyuncu kadrosu nedir,Can Feda oyuncu kadrosu, Can Feda filminde kimler oynadı, Can Feda filmi süresi ne kadar, Can Feda filmi, Can Feda, Can Feda filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Can Feda filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Can Feda filmi ne zaman gösterime girdi, Can Feda filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Can Feda Oyuncuları

Can Feda Konusu Nedir ?

Can Feda filminin konusu, Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet uğruna teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

 

Can Feda Nerede Çekildi ?

Can Feda ilk çekimleri yaklaşık 1 yıl boyunca süren hazırlık çalışması ile Eskişehir’de başladı. Filmin kusursuz senaryosuna yakışacak dev bir platonun kurulduğu Eskişehir’de titiz bir çalışma sonucu çekilen filmde 2 binden fazla figüran görev aldı. Platonun son derece geniş tutulması nedeni ile çekimlerde farklı teknikler kullanılarak ortaya çok daha kusursuz sonuçlar çıkarıldı. Platoda kullanılan dekorlar içinde son teknolojik imkânlardan yararlanıldı ve birebir gerçekçi sonuçlar elde edildi.

 

Can Feda Oyuncuları

Burak Özçivit

Can Feda Oyuncuları

Kerem Bursin

Can Feda Oyuncuları

Melike İpek Yalova

Can Feda Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Burak Özçivit Kimdir ?

Kerem Bursin Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap