Çarşı Pazar Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

0
201

Çarşı Pazar nerede çekildi,Çarşı Pazar filminin öyküsü, Çarşı Pazar filmi çekim yeri neresi, Çarşı Pazar filmi hangi şehirde çekildi,Çarşı Pazar filmi konusu nedir, Çarşı Pazar oyuncu kadrosu nedir,Çarşı Pazar oyuncu kadrosu, Çarşı Pazar filminde kimler oynadı,Çarşı Pazar filmi süresi ne kadar, Çarşı Pazar filmi, Çarşı Pazar, Çarşı Pazar filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir,Çarşı Pazar ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Çarşı Pazar filmi ne zaman gösterime girdi, Çarşı Pazar filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Çarşı Pazar Oyuncuları

Çarşı Pazar Konusu Nedir?

Kahraman, geçimini aile büyüklerinden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman’ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul’dan gelmiştir ve Kahraman’ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman’ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay’la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay’a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

 

Çarşı Pazar Nerede Çekildi?

Çarşı Pazar filminin çekimleri Tokat merkezde ve Niksar ilçesinde gerçekleştirildi.

Çarşı Pazar Oyuncuları

Erdem Yener

Çarşı Pazar Oyuncuları

Ayhan Taş

Çarşı Pazar Oyuncuları

İlker Aksum

Çarşı Pazar Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here