Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Çatı Katı Aşk Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Çatı Katı Aşk nerede çekildi, Çatı Katı Aşk filminin öyküsü, Çatı Katı Aşk filmi çekim yeri neresi,Çatı Katı Aşk filmi hangi şehirde çekildi, Çatı Katı Aşk filmi konusu nedir,Çatı Katı Aşk oyuncu kadrosu nedir,Çatı Katı Aşk oyuncu kadrosu,Çatı Katı Aşk filminde kimler oynadı, Çatı Katı Aşk filmi süresi ne kadar, Çatı Katı Aşk filmi, Çatı Katı Aşk,Çatı Katı Aşk filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Çatı Katı Aşk filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Çatı Katı Aşk filmi ne zaman gösterime girdi, Çatı Katı Aşk filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Çatı Katı Aşk Oyuncular

Çatı Katı Aşk Konusu Nedir ?

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir.

 

Çatı Katı Aşk Nerede Çekildi ?

Dizinin izleyicileri Çatı Katı Aşk nerede çekiliyor sorusuna yanıt arıyor. Yeni yaz dizisi Çatı Katı Aşk, İstanbul Üsküdar ilçesinde çekiliyor.

 

Çatı Katı Aşk Oyuncuları

Furkan Andıç

Çatı Katı Aşk Oyuncuları

Ezgi Şenler

Çatı Katı Aşk Oyuncuları

Yiğit Kirazcı

Çatı Katı Aşk

Nilay Deniz

Çatı Katı Aşk Oyuncular

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap