Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Ceyda Ateş Kimdir ?

0

Ceyda Ateş kimdir,Ceyda Ateş nereli,Ceyda Ateş eşi kim ,Ceyda Ateş Biyografisi, Ceyda Ateş oynadığı filmler, Ceyda Ateş hangi dini benimser, Ceyda Ateş hakkında kısa bilgiler, Ceyda Ateş yaşı kaç, Ceyda Ateş ne zaman doğdu, Ceyda Ateş boyu kaç, Ceyda Ateş göz rengi nedir, Ceyda Ateş, Ceyda Ateş hakkında merak edilenler, Ceyda Ateş çocuğu var mı, Ceyda Ateş hakkında notlar, Ceyda Ateş hakkında kısa notlar, Ceyda Ateş hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Ceyda Ateş Nereli ?

Ceyda Ateş Kimdir ?

14 Eylül 1987 tarihinde Ankara’da doğan Ceyda Ateş, 1995 yılında başlayan aktif kariyerini günümüzde yer aldığı diziler ile sürdürmektedir. Sunucu, oyuncu ve model olarak çalışan Ateş, oyunculuk eğitimini Barış Manço Kültür merkezinde almıştır. Buradaki eğitiminden sonra Gurbet Kadını, Aşk Oyunu, Elveda Rumeli, Cennet Mahallesi gibi yapımlarda yer alan oyuncu Çılgın Dershane filminde de oynamıştır.  2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı. Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak girmiş, daha sonra sezon (3.Sezon-2010) boyunca dizide rol almıştır. Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı dizide konuk oyuncu olarak bir süre rol almıştır. Ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide rol almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrılmış ve baş rollerini Özgür Çevik’le paylaşacağı Evlerden Biri adlı dizide Nursen karakterini canlandırmıştır. Emir’in Yolu adlı televizyon dizisinin 73. bölümünde geri dönmüştür.

 

Ceyda Ateş Filmleri

  • Gulyabani
  • Çılgın Dershane
  • Çılgın Dershane Kampta
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap