Cici Babam Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
145

Cici Babam nerede çekildi,  Cici Babam filminin öyküsü,  Cici Babam filmi çekim yeri neresi, Cici Babam filmi hangi şehirde çekildi, Cici Babam filmi konusu nedir, Cici Babam oyuncu kadrosu nedir,Cici Babam oyuncu kadrosu, Cici Babam filminde kimler oynadı,Cici Babam filmi süresi ne kadar, Cici Babam filmi, Cici Babam , Bölük filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Cici Babam ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bölük filmi ne zaman gösterime girdi, Cici Babam filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Cici Babam Oyuncuları

Cici Babam Konusu Nedir ?

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir.

 

Cici Babam Nerede Çekildi ?

Filmin çekimleri, büyük bölümü Köyceğiz’de olmak üzere Muğla’nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirildi.

 

Cici Babam Oyuncuları

Onur Buldu

Cici Babam Oyuncuları

Mahir İpek

Cici Babam Oyuncuları

Uğur Bilgin

Cici Babam Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Onur Buldu
Mahir İpek
Uğur Bilgin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here