COACHELLA NEDİR, 2018 YILINDA NERDE KUTLANACAK

0

COACHELLA NEDİR? 2018 YILINDA NEREDE KUTLANACAK ?

2018 Coachella Valley Music and Arts Festival

Coachella dünyanın en büyük müzik festivali ve her sene düzenleniyor. Tanıdığınız tanımadığınız bütün ünlüler oraya akın ediyor. Sahne alacak sanatçılar hakkında aylar öncesinden konuşulmaya başlanıyor.

COACHELLA

Bu festivali diğerlerinden ayıran diğer bir özellik de alanda satılan yiyecekler. Coachella’da satılan dondurmalar, donutlar ve peynirli patates kızartmaları ciddi anlamda ün yapmış durumda. Son olarak çadırlar, konsept dekorasyonlar ve devasa dönme dolabı ile Coachella, Instagram tutkunları için tam bir cennet.

COACHELLA FESTİVALİ NEREDE?

Güney Kaliforniya’nın Colorado Çölü bölgesindeki Indio’da nisan ayında iki hafta sonu yapılıyor. 1999’da düzenlenmeye başlanan, iki yıl ara verip 2001’de gelenekselleşen ve 2012’den beri iki hafta sonuna yayılan bir festival.

Festivalin 2018 ayağına Türkiye’den ünlü isimler çıkarma yaptı. Hacı Sabancı, Hadise, Murat Boz festivaldeki yerini aldı. Oyuncu Hande Erçel ile popçu sevgilisi Murat Dalkılıç günler öncesinden Amerika’ya gitti. Burcu Esmersoy’a ise nişanlısı Berk Suyabatmaz eşlik etti. Şeyma Subaşı da festivale katılan isimler arasında yer aldı. Festivalde Hadise’ye kız kardeşi Derya Açıkgöz eşlik etti.

COACHELLA Bilet Fiyatları

Şu anda en ucuz Coachella biletleri 456 dolara mal

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.