ÇUKUR SEVERLERE MÜJDE!

Çukur, Çukurda bu hafta ne oluyor, berkay ateş kimdir,

Arkadaşlar bugün ki yazımız pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan raiting rekorlarını alt üst eden çukur dizisi. Çukur dizisinde herkesin öldü diye bildiğimiz Çukur’un Mahsun’u tekrardan diziye dahil edildi.

Çukurda beklenmedik gelişme

Ekranların sevilen dizisinde beklenmedik gelişme. Çukur dizisinde Mahsun karakterine can veren Berkay Ateş diziye geri döndü. Pazartesiyi sendromduz hale getiren dizi çukurda taşlar yerinden oynuyor. Herkesin öldü olarak bildiği mahksun karakteri beklenmedik bir şekilde tekrardan diziye dahil oldu. Geçtiğimiz Nisan ayımda dizeye veda edem Berkay Ateş’in diziye tekrar katılması izleyicileri bir hayli mutlu etti.

Peki Berkay Ateş Kimdir ?

Berkay Ateş Türk dizi, sinema, tiyatro oyuncusudur. 19 Şubat 1987 de İstanbulda doğmuştur. 1.80 metre boyında olan Ateş halen oyunculuk mesleğini icraa etmektedir.

Berkay Ateş Mimar Sinan Üniversitesi İstastistik ve Matematik bölümünü kazanmış ancak daha sonrasında bölümünü bırakarak yime aynı üniversitede güzel sanatlar fakültesi, tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ateş’in popülerliği Çukur dizisiyle daha da artmıştır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir