Anasayfa » Genel » Dehşetin Dişleri Konusu Nedir ?

Dehşetin Dişleri Konusu Nedir ?

Dehşetin Dişleri nerede çekildi, Dehşetin Dişleri filminin öyküsü,  Dehşetin Dişleri filmi çekim yeri neresi,  Dehşetin Dişleri filmi hangi şehirde çekildi, Dehşetin Dişleri filmi konusu nedir, Dehşetin Dişleri oyuncu kadrosu nedir,Dehşetin Dişleri oyuncu kadrosu, Dehşetin Dişleri filminde kimler oynadı, Dehşetin Dişleri filmi süresi ne kadar, Dehşetin Dişleri filmi, Dehşetin Dişleri , Dehşetin Dişleri filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Dehşetin Dişleri filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Dehşetin Dişleri filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Dehşetin Dişleri Oyuncuları

Dehşetin Dişleri Konusu Nedir ?

Avustralya’nın büyüleyici ama bir o kadar da tehlikeli olan açık sularında, deniz sevkiyatında çalışan Luke, kendisini ziyarete gelen eski sevgilisi Kate, kardeşi Matt ve Suzie’yi bir tekne turuna davet eder. Endonezya kıyısına doğru seyahat etmeyi planlayan grubu, Avustralya sularındaki Büyük mercan kayalıkları bölgesinde hiç de hoş olmayan sürprizler beklemektedir. Kayaklıklarda parçalanan tekne alabora olarak batar, yolcularının ise sadece 2 seçeneği vardır: ya enkaz üzerine bir umut kurtarılmayı bekleyecekler ya da köpek balıklarının cirit attığı bu sularda en yakındaki adaya, 20 mil kadar yüzeceklerdir. Fazla yol almaya fırsat kalmaz ve peşlerine takılan büyük beyaz köpek balığı suları kana boyar.

 

Dehşetin Dişleri Oyuncuları

Adrienne Pickering

Dehşetin Dişleri Oyuncuları

Kieran Darcy Smith

Dehşetin Dişleri Oyuncuları

Gyton Grandley

Dehşetin Dişleri Oyuncuları

Yorum yapın