Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Deliha 2 Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Deliha 2 nerede çekildi, Deliha 2 filminin öyküsü,  Deliha 2 filmi çekim yeri neresi,  Deliha 2 filmi hangi şehirde çekildi, Deliha 2 filmi konusu nedir, Deliha 2 oyuncu kadrosu nedir,Deliha 2 oyuncu kadrosu, Deliha 2 filminde kimler oynadı, Deliha 2 filmi süresi ne kadar, Deliha 2 filmi, Deliha 2 , Deliha 2 filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Deliha 2 filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Deliha 2 filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Deliha 2 Oyuncuları

Deliha 2 Konusu Nedir ?

Deli, samimi ve başına sürekli yeni bir dert açan filmin ana karakteri Deliha, ikinci filmde artık kariyer yolunda hayal ettiklerine ulaşmanın peşinde. İlk filmde aşkı arayan Deliha, bu devam filminde aşçı olmanın hayali ile bir restoranda çalışmaya başlar. Zeliha sonunda hayal ettiği gibi bir hayata sahip olabilecek mi? Yoksa dünyanın gerçekleri kalbini ve hayallerini kıracak mı?

Deliha ve Görümce filmlerinin senaryosunu yazıp başrolünü oynayan Güpse Özay, sıcak karakterlere ve eğlenceli bir hikayeye sahip Deliha 2 filmi ile bir kez daha izleyenleri kahkahaya boğuyor. Deliha 2 filmi, Özay’ın aynı zamanda ilk yönetmenlik deneyimi.

 

Deliha 2 Nerede Çekildi ?

Deliha 2 filminin çekimleri, Yılmaz Erdoğan’ın iki yıl önce Köyceğiz’e bağlı Döğüşbelen köyünde satın aldığı çiftliğinde yapıldı.

 

Deliha 2 Oyuncuları

Gupse Özay

Deliha 2 Oyuncuları

Eda Ece

Deliha 2 Oyuncuları

Ali Çelik

Deliha 2 Oyuncuları

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap