Doğalgaz Faturası Yarı Yarıya Nasıl Düşer

0

Merhaba arkadaşlar sizlere bu yazımızda çok önemli gerçekten hepimizi İlgilendiren bir konudan Bahsedeceğim Doğalgaz Faturası kış aylarında hepimizin korkulu rüyası gibi çok yüksek gelmekte tabiki bu tüm evleri kapsamiyor nedenlerini sizlere bu yazımızda hazırladık. 

Isı Yalıtımızı Kesinlikle Yaptırın

Isı yalıtımı olmayan bir evde kapılardan, pencerelerden ve duvarlardan kaynaklanan ısı kaybının %50 seviyesine çıkabileceğini biliyor muydunuz? Isı yalıtımınızın olmaması demek faturanıza yansıyan miktarın bir kısmını dışarıdaki havayı ısıtmak için harcıyorsunuz demektir. Isı yalıtımını kazançlı bir yatırım olarak düşünün. Bir seferlik yapacağınız yatırım yıllar boyunca doğalgaz faturanıza yansıyarak cebinizi rahatlatacak.

Termostatik Vana Kullanın!

Termostatik vana kullanarak odalarınızın eşit ısınmasını sağlayabilir ve tasarruf edebilirsiniz.  Detaylı Bilgi 

Kombinize Bakım Aksatmayın!

Doğalgaz sisteminizin bakımını düzenli yaptırmak cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi verimli ısınma demektir. Verimli ısınarak doğalgaz ısıtma sisteminizin tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece gerektiği kadar ısıtmayan kombiler veya bakımsızlıktan ısı kaybına neden olan doğalgaz sistemleriyle faturanıza fazladan yük bindirmemiş olursunuz.

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.