Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Özenle Hazırlanmış Doğum Günü Mesajları

Özenle Hazırlanmış Doğum Günü Mesajları

Bir birinden güzel anlamlı resimli uzun kısa etkileyici Doğum günü Mesajları arıyorsan Doğru yerdesiniz sizlere bu yazımızda ;eşinize doğum günü mesajı,sevgilinize doğum günü mesajı ,akrabalarınıza doğum günü mesajı , arkadaşınıza doğum günü mesajları ve resimli bir birinden güzel doğum günü mesajları hazırladık.

Sayfanın İçeriği Şunlardır ;

Anneye doğum günü mesajı , babaya doğum günü mesajı, sevgiliye doğum günü mesajı , abiye doğum günü mesajı ablaya doğum günü mesajı ,arkadaşa doğum günü mesajı ,Kardeşe doğum günü mesajı , Kısa doğum Günü mesajı ,resimli doğum günü mesajları vardır.

Sevgiliye Atılacak Doğum Günü Mesajları

Gözlerimin en parıltılı ışığısın, gülümsemelerimi süsleyen kadınsın, kalbimin atmasının en güzel nedenisin. İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatımın en kaynağısın. Mutlu güzel yıllarımızın olması dileğiyle bir tanem.”

doğum günü mesajları
sevgiliye güzel doğum günü mesajları

Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle sevgilim.”

Sensizlik susuz yaşamak kadar imkansız. Sensizlik tedavisi olmayan ölümcül hastalıklar gibi. Yaşamıma anlam katan en değerli varlığımsın. İyi ki doğdun.

Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.”

Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.”

sevgiliye doğum günü mesajı indir
sevgiliye doğum günü tebrikleri

Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Seni herşeyden çok seviyorum. İyi ki doğdun! ‘

Sevgiliye uzun anlamlı doğum günü mesajları
Sevgiliye en Guzel doğum günü mesajları

Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için herşeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına…”

Arkadaşlarımıza Gönderilebilecek Doğum Günü Mesajları

En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki arkadaşımsın iyi ki dostumsun.”

Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.”

Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.”

Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.

Arkadaşa uzun dogum günü mesajları
Arkadaşa en anlamlı doğum günü sözleri

Arkadaşlık çiçeklere benzer bazıları solar gider bazıları ise ömür boyu canlı olarak kalır yanımızda. Sen hayatımızdaki solmayan çiçeksin, vakit geçirmeye doyamadığım insansın, umarım çiçekler kadar güzel bir yıl geçirirsin dostum. İyi ki doğdun.”

Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.”

Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.”

Aileye Gönderilebilecek Doğum Günü Mesajları

Başımı dizlerine koyduğum zaman tüm zorlukları unutur sana sığınırım. Her anımda yanımda olduğun için beni iyi bir insan yaptığın için çok teşekkür ederim. Hakkın asla ödenmez Anneciğim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın bizimlesin. Seni çok özledim ve seni çok seviyorum iyi ki doğdun nice mutlu güzel yıllara.”

Hayattaki tek dileğim ileride çocuklarıma senin gibi eşsiz bir baba olabilmek, her an onların yanında olan hissettirmeden destekleyen bir baba, sevgisi sonsuz olan bir baba. Mutlu yıllara babacığım.”

Yüzündeki haylaz gülümseme seni asla yalnız bırakmasın canım kardeşim. Sen her zaman gül ve bizlere şakalar yapmaya, kızdırmaya devam et. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, nice beraber yıllara.”

365 gün boyunca en güzel anları yaşamanı diliyorum birtanecik kız kardeşim. Sana sahip olduğum için hayattaki en şanslı kişiyim. Bir kardeş, en yakın arkadaşsın bana iyi ki varsın, iyi ki doğdun ve bizimlesin.”

Doğduğun gün hayatımıza bir güneş gibi doğdun. Bizim için yaşamın, mutluluğun, neşenin kaynağı oldun. Yeni yaşında tüm bu güzellikler umarım ki seni daha fazla bulur ve yıl boyunca yüzündeki o benzersiz gülümseme hiç eksik olmaz. İyi ki doğdun, nice mutlu güzel birlikte yıllara hep birlikte.”

Anneciğim, yanında olamasam da gittiğim her yerde seni düşünüyorum. Senin varlığın benim için bu dünyayı renkli kılıyor. İyi ki varsın ve nice mutlu güzel yaşlar geçirmeni diliyorum.”

Bu dünyada doğum günü kutlayan en güçlü ve en eğlenceli insan sensin babacığım. Nüfus cüzdanın da ne yazarsa yazsın sen neşen ile her zaman aramızdaki en genç kişi olacaksın. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara.”

Kısa Doğum Günü Mesajları 2020

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

Sevdiklerin ile birlikte geçereğin güzel bir yıl yaşarsın umarım. Neşe dolu bir yıl geçirmen dileğiyle.

Resimli doğum günü mesajları
Kısa doğum günü mesajları

Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara.”

Hissettiğin yaşta geçireceğin neşeli ve keyifli bir 365 gün olur umarım senin için. Doğum günün kutlu olsun.”

Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara.”

Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.”

Kötü günlerin geçmişte kalacağı, güzel günlerin ise her gün yaşanacağı güzel bir yıl geçirmeni diliyorum. Önündeki 365 gün boyunca yeryüzündeki iyi olan şeylerle karşılaşmanı diliyorum. Güzel yıllar dilerim.”

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Umarım doğum günün ileride yaşayacağın mutlu ve güzel anların ilk günü olur. Yeni yaşında hayatındaki en her şey daha iyi gider ve yüzündeki gülümseme eksik olmaz. Doğum gününü en içten dileklerim kutluyorum.”

Bu güzel gününde yanında olamamak beni ne kadar üzüyor olsa da kalbimle hayatının her anında yanında olduğumdan emin olabilirsin. Yeni yaşında her dileğin gerçek olsun, neşen hiç eksilmesin, iyi ki doğdun ve varlığın ile bizi mutlu ettin.”

Üzüntülerini bir kenara bırakacağın, mutlulukları ve sevinçleri her dakika yanında olup seni yalnız bırakmayacak bir yıl dilerim. Umarım önümüzdeki 365 gün boyunca yüzün güler ve hayatında neşe hiç eksik olmaz. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yıllara.”

Sıcak havalarda klimalı ortama girildiği zaman yaşanan mutluluğu, yılın her günü yaşayacağın güzel bir yaş dilerim. Nice güzel, mutlu yıllara.”

Sevgilerin ve mutlulukların en güzelini yaşayacağın, en güzel deneyimlerin hayatına yön vereceği, geçmiş yıllarından daha güzel bir yıl dilerim. Gökyüzündeki maviliklerin huzurunu hissedebileceğin yeni bir yaş olur umarım. İyi ki doğmuşsun.”

Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.”

Her doğum günü yeni maceralara atılacağın günün ilk adımıdır. Umuyorum ki yeni maceraların sana yalnızca mutluluk ve huzur getirir. Güzel bir yıl geçirmen dileğiyle, iyi ki doğdun!”

Anneye doğum günü Mesajı

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara…

anneye resimli doğum günü mesajları
anneye doğum günü tebrik mesajları

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

anneme doğum günü mesajı

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

anneye doğum günü mesajı görseller
anneye güzel doğum günü mesajları

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

Kocaya Babaya Doğum Günü Mesajı 2020

Ailemin reisi, büyük aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım.Doğum günün kutlu olsun!

Babaya doğum günü mesajları
Eşe doğum günü mesajları

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam… Nice mutlu yıllara…

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam, doğum günün kutlu olsun.

Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Babacığım sen bir tanesin evimizin direği gemimizin küreğisin doğum günün kutlu olsun nice yıllara.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili babam.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Doğum günü mesajları
En Güzel Doğum Günü mesajı

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana biricik babam. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin. Nice yıllara.

Kardeşlik düşmesin diye tutmak, kardeşlik bırakmayacağını bilerek dayanmaktır. Her zaman yanındayım canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutu yıllar.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice yaşlara.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Canım kardeşim mutlu yıllar.

Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice yaşlara.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

İyi ki doğdun canım kardeşim. Seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta al da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Abiye Doğum Günü Mesajları  2020

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü…”

”Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara…”

”Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.”

”Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…”

”Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.”

”Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.”

”Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!”

”Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.”

”Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.”

”Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abişim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim…”

”Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.”

Ablaya Doğum Günü Mesajı 2020

Her daim benimle olan, beni yalnız bırakmayan ablaların en iyisi. İyi ki varsın ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

— Kısa bir mеsajla sana içimdеkilеri anlatmak istеrdim ama anlatılamayacak mеsajlara sığmayacak kadar dеğеrlisin iyi ki doğdun ablacım.

— Sana sağlık diliyorum vе huzur. Bu ikisi olsun yеtеr. Mutlu yıllar, sеnin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

— Hеr insanın bir dönüm noktası vardır. İştе bugün dе sеnin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökеcеğin hеr gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

— Dünyada еşsiz bir güzеllik varsa o da kalbindеdir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzеlliği gibi gеçsin. İyi ki varsın vе iyi ki doğdun ablacım!

— Hatırlar mısın bilmеm sеnlе küçükkеn oynadığımız oyunları şimdi bazеn onları düşünüyorum da kеşkе hiç büyümеsеydik kеşkе hеp oynasaydık. Doğum günün kutlu olsun.

— Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Hеr zaman sеnin bir kardеşin olduğunu unutma iyi ki varsın nicе sеnеlеrе. . .

— Yеni yaşın еskisindеn çok daha iyi olsun. Dilеdiğin hеr şеydе gönlüncе olsun. Hayatından mutluluk hiç еksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

— Bеnim ablam kimsеyе bеnzеmеz içindе sеvgi, iyilik hiç еksik olmaz hеr zaman gülеr yüzün olması dilеğimlе nicе sеnеlеrе.

— Dilеğim bugün dilеdiğin tüm dilеklеrin gеrçеk olması. Bеlki yanında dеğilim ama bil ki kalbimin еn dеrin yеrindе bugünü sеninlе kutluyorum. Nicе yaşlara.

— Gеlеcеğini oluşturacak hеr yеni günün bir öncеki gündеn daha güzеl, istеklеrinе uygun vе sеni mutlu еdеcеk şеkildе olmasını dilеrim. Nicе sеnеlеr.

— Küçük bir cеnindin zamanında fеtüs oldun, еmbriyo oldun, sonra koca kız olup bu halе gеldin iyi ki doğdun canım ciğеrim ablam. . .

— Ha üç еksik ha bеş fazla, saysan nе olur saymasan nе, mumlar söndü haydi gazla, kеssеn dе olur kеsmеsеn dе. Nicе yıllara canım ablam. . .

— Elma suyu portakal, doğum günündе hoşça kal. Sеni hiç unutmayacak kardеşin doğum gününü kutlar. . .

— Sеvgimi nasıl anlatabilir sana abla, kеlimеlеrе dökеyim dе bеni iyi anla, bazеn hata yapsam da asla kıyamam bеn sana, sеni sеndеn daha çok sеviyorum abla. Nicе mutlu yıllara. . .

– Dilеrim yеni yaşında mutlulukların еn güzеlini yaşarsın vе dilеrim yüzün hеp gülеr, nеşеni hiç yitirmеzsin. Doğum günün kutlu olsun ablam. .

RESİMLİ DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI 2020

ANNEYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI 2019


Yorum yapın