Doktorların Dahi Çözüm Bulamadığı Egzamanın Tedavisi Bu İlaçta

0
1082

Egzama Hastaları İçin Umut Olabilecek Bir Kremden Ve Onun İlginç Hikayesini Sizlerle Paylaşmak İstiyoruz
Anne Paige Sweeney, Kızı Evie Rae’yi İki Sene Boyunca Birçok Dermatoloğa Kızının Egzamasını Tedavi Ettirmek Umuduyla Götürdü. Fakat Kullandığı İlaçların Hiçbiri Kızın Egzamasını Tedavi Etmedi.

Kızının Acı Çekmesine Dayanamayan Anne Zor Zamanlar Yaşadı. Daily Mail’e Verdiği Röportajda 23 Yaşındaki Anne Kızının Uyurken Dahi Kaşındığını Ve Çoğu Zaman Bu Kaşımaların Egzamaları Bölgelerin Kanamasına Neden Olduğu Söyledi.

Nihayet, 23 Yaşındaki Anne Kızını Tedavi Edebilecek Kremi Bir Eczanede Buldu. Hem De 5 Dolar Karşılığında!

İngiltere’nin Nottingam Kentinde Yaşayan Anne Ve Kızı Tedavisi Olmayan Bir Egzama Problemi İle Karşı Karşıyaydı. Kızını Birçok Doktora Götürmesine Rağmen Egzamadan Kurtulamadılar.

Kızının Hastalığına Çare Bulunamadığı İçin Küçük Kızın Vücudu Yara İçerisinde Kaldı. Egzamaların Sebep Olduğu Ağrı Ve Kaşınmalar Küçük Kızı Hem Uykusuz Bırakıyor Hem De Sinirlendiriyordu.

Anne Paige, Bir Gün Gittiği Bir Eczanede Gözüne İlişen Kremi Aldı Ve Evine Gitti. Eve Gider Gitmez Kızının Yaralarına Kremi Sürdü Ve 1 Hafta İçerisinde Kızının Egzamalarının Ve Yaralarının İyileştiğini Gördü.

Anne Paige, Bu Durumu Hemen Daily Mail’e Yazdı Ve Olayı Anlattı.

Kremin Adının ‘Childs Farm Moisturizer’ Olduğunu Ve Sadece 5 Dolara Satıldığını Da Belirtti. İngiltere’de Bulunan Birçok Eczanede Kremin Bulunduğunu Da Ekledi. Krem Amazon Gibi Sitelerden De Temin Edilebiliyor Ve Dermatologlar Tarafından Da Onaylanmış.

Kızı İçin Kremi Kullandıktan Sonra Herhangi Bir Yan Etkisi Olmadığını Ve Cildinde Başka Problemlere Sebebiyet Vermediğini De Söylüyor. İlginç Bir Şekilde Kızı İyileşen Anne Paige Ve Kızı Artık Çok Mutlu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here