Düğüm Salonu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
92

Düğüm Salonu nerede çekildi, Düğüm Salonu filminin öyküsü,  Düğüm Salonu filmi çekim yeri neresi, Düğüm Salonu filmi hangi şehirde çekildi, Düğüm Salonu filmi konusu nedir, Düğüm Salonu oyuncu kadrosu nedir,Düğüm Salonu oyuncu kadrosu, Düğüm Salonu filminde kimler oynadı,Düğüm Salonu filmi süresi ne kadar, Düğüm Salonu filmi, Düğüm Salonu, Düğüm Salonu filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Düğüm Salonu filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Düğüm Salonu filmi ne zaman gösterime girdi, Düğüm Salonu filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Düğüm Salonu Oyuncuları

Düğüm Salonu Konusu Nedir ?

Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır.

 

Düğüm Salonu Nerede Çekildi ?

Düğüm Salonu filmi çekimleri 2018 yılında başlandı. Çekimler ise İzmir’in ilçesi Buca’da gerçekleştirildi.

 

Düğüm Salonu Oyuncuları

Şahin Irmak

Düğüm Salonu Oyuncuları

İrem Sak

Düğüm Salonu Konusu Nedir ?

Emre Karayel

Düğüm Salonu Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Şahin Irmak Kimdir ?
İrem Sak Kimdir ?
Emre Karayel Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here