En Anlamlı Ölüm Yıl Dönümü Sözleri

7 Aralık 2018 0 Yazar: Cokiyiabi

Anne ,Baba, Dede ,Sevgili, Eş, İçin en Anlamlı Ölüm Yıl Dönümü Sözleri Mesajları ve yazıları

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin mekanı cennet olsun. Ölüm yıldönümünde rahmetle anıyorum.

Sayfanın Konusu;Dedeye Ölüm yıl Dönümü Sözleri,anneye Ölüm Yıl Dönümü Sözleri,sevgiliye Ölüm yıl dönümü sözleri,babaya ölüm yıl dönümü sözleri,arkadaşa ölüm yıl dönümü sözleri,akrabaya ölüm yıl dönümü sözleri,eşe ölüm yıl dönümü sözleri,babamın ölüm yıldönümü sözleri,anne ölüm yıldönümü sözleri,ölüm yıldönümü duaları,ölüm yıldönümü baba,anne ölüm yıl dönümü,canım babamın ölüm yıldönümü,bugün babamın ölüm yıldönümü,anneye ölüm mesajları,

dedeye resimli ölüm yıl dönümü mesajı

dedeye en anlamlı ölüm yıl dönümü sözleri mesajları

Bir yıl daha geçti sensiz koskocaman bir yıl daha onsuz.

Ölümünün birinci yılında saygı minnet ve rahmetle anıyoruz.

Merhumu ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Zaman öyle ya da böyle akıp gidiyor. Merhumu ölüm yıldönümünde rahmetle anıyorum.

Canım sevgili eşim nurlar içinde yat. Ölümünün birinci yılında rahmetle anıyorum.

Geçen yıl aramızdan ayrılan merhumu rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet makamı ali olsun inşallah.

vedat eden eşe ölüm yıl dönümü sözleri

eşe ölüm yıl dönümü mesajları

Ölüm yıldönümünde dedemizin Allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağı bol olsun. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum huzur içinde yatsın.

Ölenlerde ırk ve din ayrımı yapılmaz. Ölen insandır. Merhumu ölüm yıldönümünü saygıyla anıyorum.

Ülkemizin eğitim davasına gönül veren sevgili üstadımızın aramızdan ayrılışının birinci yılında hasretle ve sevgiyle anıyoruz.

Sevapları ile günahları ile bir ölüm yıl dönümüne daha ulaştık Allah taksiratlarını affetsin mekanı cennet olsun.

Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sordum ama cevap alamadım. Ben senin beni bırakıp gidişinin 1. Yılında seni çok özledim.

ölüm yıl dönümü resimli mesajlar

ölüm yıl dönümü mesajı

Sensiz geçen sessiz geçen bir yıl seni her zaman özleyeceğiz. Yattığın yerde rahat uyu. Mekanın cennet olsun.

Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Keşkelerin etrafında.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağın bol huzur içinde yat ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum canım anneciğim.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin herkese. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Yüce Mevla’nın rahmetine kavuşmasının 1. Yılında kendisini saygı ve sevgiyle anıyoruz. Onun yolunda yürümeye devam edeceğiz.

Yokluğunun birinci yılında hava hala senin bu hayattan göçüp gittiğin gibi soğuk ve acımasız yani senden sonra yaşamak daha da acı ve zor.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir.

ölmüş olanların ailesine taziye mesajları

taziye mesajları

Canım anama seni çok özledim. Yokluğun çok acı seni her zaman seveceğim ve her zaman sevgiyle anmaya devam edeceğim. Nur içinde yat annem.

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete dualarımız sevdiklerimizle Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Evet canım sevdiğim yıl döndü geldi. Bugün senin aramızdan ayrılışının ilk yılı bizler hala seni arıyor seni çok özlüyoruz. Allah’ım mekanın cennet etsin.

anneye taziye mesajları

ÖLEN anneye taziye mesajları ve olum yıl dönümü sözleri

Demişlerdi ki ölenle ölünmez sende zamanla alışır hayatına dönersin bak bir yıl geçti ama ben hala senin yokluğuna alışamadım canım annem.

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir. Canım sevgili eşim nurlar içinde yat.

Topraktan geldik toprağa gideceğiz yaşadığımız hayatın hesabını toprakta vereceğiz acınızı yürekten paylaşıyor ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

Geçen sene tam bugünün sabahıydı. Bir yıl geçti taşıyorum aynı yarayı. Ve asla iyileşmeyeceğini bilerek kabuğu her kaldırdığımda ince bir kan damlıyor hala anne.

vefat etmiş babaya olum yıl dönümü mesajları

ölen babaya taziye mesajları

Bu gün sensizlik günü bugün sessiz sessiz mezarının başında çığlık günü bugün aramızdan ayrılışının soğuk birinci yılı. Seni özlemle sevgiyle anıyoruz. Nur içinde yat.

Senden ayrılık senin yokluğunu her gün her an tüm hücrelerimde yaşamaktır. Sen bu dünyadan ayrılıp başka alemlere gittiğin o günden sonra geçen 365 gün 6 saat bile acılarımızı dindirmedi.

Değerli ağabeyimiz büyüğümüz merhumu ölümünün birinci yılında sevgi ve saygıyla anıyoruz. Onun ülkemize etmiş olduğu hizmetler gibi hizmet yapmayı Mevla’m bizlere de nasip etsin.

Günaydın babam bak bugünde hava ne kadar sıcak aynı bir yıl önce seni kaybettiğimiz gün gibi. Ama baba bu sıcaklık senin sevgin kadar hiç yüreğimi ısıtmadı benim. Senden sonra tüm umutlarımı yitirdim. Yaşamak artık boş ve anlamsız oldu.

vefat eden sevgiliye ölüm yıl dönümü mesajı

vefat eden sevgiliye taziye mesajı

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri ayları mevsimleri yılları şimdi ne kadar çok arıyorum. Ve ne kadar acıdır ki bir kez daha birlikte yaşayacağımız birlikte güleceğimiz yeni bir zamanımızın asla olmayacağı.

Sen bu dünyadan gideli tam bir cokiyiabi.com sene geçti. Şimdi elimde biriktirmiş olduğum tüm zamanların tek bir güzü kaldı rüzgarı üşütmüyor güneşi yakmıyor yağmuru tek tek akıttığım gözyaşlarımı gökyüzünden toplayıp toprağına götürüyor. Seni özlemle anıyorum anneciğim.

Bizler senin attığın bu ilk adımda yürümeye devam ediyoruz. Senin hayallerin olan ülkemizi bir dünya markası yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mekanın cennet olsun. Seni sevgi ve özlemle anıyoruz.

Tek başıma kaldığım bu dünyada sana olan aşkımı sensizliğin acısını sakladım ruhumda. Yüreğimi koca bir yıl senin hayalinle avuttum. O yaşadığımız güzel günleri anmaktan artık yaşamayı unuttum. Yattığın yerde huzur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Seni asla unutmayacak sana olan aşkım hiç azalmayacak.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •