Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

En Son Çıkan Teknoloji Ürünleri

0

2017 Teknoloji ürünleri, En son çıkan Teknoloji Malzemeleri, yeni Teknoloji Ürünleri, Yeni Elektronik Ürünler, Yeni Buluşlar, Yeni icatlar,


1-Artık teknoloji ürünleri üreticileri bir cok fonksıyon ıceren cihazlar üretmeye basladı.Tıpkı 12 fonksıyonlu çakı gibi:D.Bu gordugunuz mouse ta uretıcı fırma kamera web cam mıkrafon ve mouse u bır arada toplamıstır.Sırf bunlada kalmayıp hafıza kartı tasıma yetenegıne sahıp ve usb bellek takılıp fotograf kayıt tasınabılmektedır.


 

2- en son çıkan Giyilebilir teknoloji ürünleri, yeni kol saatleri, en Son çıkan akıllı dijital Android kol saatleri

3-Lazer li Ayakkabı

Ayakkabının içine yerleştirilen kalıp yaydığı ultraviyole ışınıyla 45 dakika içinde ayakkabı ya da terlikteki mikropları tümüyle yok ediyor


 

4.1 samsung taşınabilir hardisk

4- Samsung 4.1 Taşınabilir Harddisk

Samsungun ürettiği bu yeni ürünle taşınabilir bellekler oldukça küçülmüş durumda. Tüm verilerinizi rahatlıkla yanınızda,çantanızda ve belki cebinizde taşımanız artık çok kolay.


5-iphone jarz edilebilir kılıf

CES’in en dikkat çeken ürünlerinden biri de iPhone’da ekstradan şarj aleti kullanımını ortadan kaldıran yeni kılıf oldu. Prong iPhone adıyla tanıtılan ürün, 60-70 dolar arasında bir fiyata satılıyor. iPhone bu kılıfla birlikte direkt prize sokulduğunda, kendi kendini şarj ediyor.

Paylaş:
[vicomi_feelbacks]

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap