Evde Kolay Yapılacak Kol Kası Hareketleri Nelerdir ?

0
305

Evde en kolay kol kası hareketleri, Evde en kolay kol hareketleri  Fıtness nasıl yapılır, Fıtness nedir, Fıtness egzersis hareketleri nedir, Fıtness, Göğüs hareketleri nelerdir, Göğüs hareketleri, ön kol çalışma hareketleri nelerdir, Ön kol çalışma hareketleri, Arka kol çalışma hareketleri nelerdir, Arka kol çalışma hareketleri, Sırt çalışma hareketleri nelerdir, Sırt çalışma hareketleri, Omuz çalışma hareketleri nelerdir, Omuz çalışma hareketleri, Bacak çalışma hareketleri nelerdir, Bacak çalışmaları, karın kası çalışma hareketleri nelerdir, Karın kası çalışmaları

Uzman ekiplerimiz tarafından araştırılıp hazırlanan ve siz değerli okurlarımız için hazırladığımız, fıtness kol hareketlerini gösterip ve bu hareketlerden bahsedeceğiz. Dünyada yaygın bir spor olarak bilinen fıtness sporu doğrultusunda kendimizi nasıl daha iyi görünüme kavuşturabiliriz sorusunu bu yazımızı ve görsellerimizi okuyup, baktıktan sonra daha iyi bir vücut görünümüne sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda Evde Yapılabilecek Kolay Kol Kası Hareketleri kapsamında yazılarımız ve görsellerimiz sizlerle olacak. tüm bu cevapları bu yazımızda.

 

Evde Kolay Yapılacak Kol Kası Hareketleri Nelerdir ?

1) Bodyweight Dips: Bir yatak, bir sandalye veya bir bench sehpasına sırtın dönük vaziyette ayakta durun ve her iki elinizi omuz genişliğinde kullandığınız ekipmanın üzerine koyun. Bacaklarınızı öne doğru uzatın. Ön kolunuz 90 derecelik bir açı oluşturuncaya kadar, dirseklere doğru esneterek vücudunuzu yavaşça indirin. Arka kolunuzu kullanarak kendinizi başlangıç pozisyonuna getirin.

Evde Kolay Yapılacak Kol Kası Hareketleri Nelerdir ?

2) Crab Walk: Arkanıza yaslanmış vaziyette ve elleriniz yerde olacak şekilde yere oturun, sonrasında bacaklarınızı önünüzde olacak şekilde bükün. Kalçalarınızı yukarı kaldırın, böylece sadece elleriniz ve ayaklarınız yerde olacaktır. Sonrasında ellerinizi ve ayaklarınızı kullanarak yürümeye başlayın.

Evde Kolay Yapılacak Kol Kası Hareketleri Nelerdir ?

3) Forearms: Kol antrenmanınız sırasında ön kol kaslarını atlamak, yalnızca bir sonraki bacak gününüzde baldırlarınızı atlamak veya tüm bacak gününü kenara atmaya benzeyen başlıca bir kabahattir

Evde Kolay Yapılacak Kol Kası Hareketleri Nelerdir ?

4) The İmpossible Press-Up: Yüz üstü karnınızın üzerine yatın ve avuç içlerinizle birlikte kollarınızı başınızın üstüne doğru kaldırın. Ayak parmaklarınız ve parmak uçlarınızdan, vücudunuzu yavaşça yere dönmeden önce olabildiğince yükseğe kaldırın.

Evde Kolay Yapılacak Kol Kası Hareketleri Nelerdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here