Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Evde Siğillerden Kurtulmanın Kolay Yolu

0

Siğillerden Kurtulmak İçin Çözüm Arıyorsanız Eğer Doğru Yerdesiniz Vücudunuzu Zaman Zaman İncelediğinizde Sizi Rahatsız Eden Siğiller Görebilirsiniz. Siğillerin Neden Oluştuğu Kesin Olarak Bilinmemektedir. Çoğu Zaman Zararsızdırlar Ve Sebep Oldukları Tek Sorun Estetik Kaygılarımızdır. Bu Siğillerden Kurtulmak İçim Cerrahi Operasyonlara İhtiyacınız Yok.

Vücudunuzda Oluşan Herhangi Bir Çizik, Çevreden Mikrop Kaparak Rahatlıkla Siğile Dönüşebilir.

Yaş İlerledikçe Vücut Hasarlı Bölgeyi Tedavi Etmek İçin Normalden Fazla Efor Sarf Eder Ve Bu Da Fazladan Bir Deri Tabakasının Oluşmasına Neden Olur.

Bir Uzmandan Yardım Aldığınız Takdirde Öncelikle Antibiyotik Kullanır Ve Daha Sonra Lazer Yöntemiyle Siğilden Kurtulabilirsiniz. Fakat Bu Yöntem Vücudunuza Fazladan Antibiyotik Yüklenmesine Ve Lazerin Ciltte Yanık İzi Bırakmasına Sebep Olabilir.

Sizlerle Paylaşacağımız Yöntem Tamamen Zararsız Ve Acısız. İhtiyacınız Olan Tek Şey Elma Sirkesi.

Nasıl Uygulanır?

Öncelikle Bir Sabun Yardımıyla Siğilli Bölgeyi Güzelce Temizleyin. Daha Sonra 15 Dakika Boyunca Su İçerisinde Bekletin Ve Diş Fırçası İle Dikkatli Bir Şekilde Fırçalayın.

Daha Sonra Bir Pamuğa Sirkeyi Emdirin Ve Siğilli Bölgenin Üzerini Bantlayın. 15 Dakika Ekletin Ve Su İle Durulayın. Gün İçerisinde Üç Defa Tekrarlayın. Siğilin Karardığını Ve Kendiliğinden Düştüğünü Göreceksiniz. Siğil Düştükten Sonra Ufak Bir Yara İzini Ardında Bırakabilir.

Yara İzinden Kurtulmak İçin Aleo Vera Kullanın Ve İzden De Tamamen Kurtulun.

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap