Eyvah Eyvah Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
159

Eyvah Eyvah nerede çekildi, Eyvah Eyvah filminin öyküsü, Eyvah Eyvah filmi çekim yeri neresi,Eyvah Eyvah filmi hangi şehirde çekildi, Eyvah Eyvah filmi konusu nedir,Eyvah Eyvah oyuncu kadrosu nedir,Eyvah Eyvah oyuncu kadrosu,Eyvah Eyvah filminde kimler oynadı, Eyvah Eyvah filmi süresi ne kadar, Eyvah Eyvah filmi, Eyvah Eyvah, Eyvah Eyvah filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Eyvah Eyvah filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Eyvah Eyvah filmi ne zaman gösterime girdi,Eyvah Eyvah filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Eyvah Eyvah Oyuncuları

Eyvah Eyvah Konusu Nedir ?

Hüseyin, Çanakkale’nin Geyikli köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. İki büyük aşkı klarnet ve Müjgan… Müjgan ile hayatı mutlu devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır. İstanbul’a gelen Hüseyin’e önce klarneti, sonra da şarkıcı Firuzan destek olacaktır. İstanbul’un gece klüplerinde fırtına gibi esen Firuzan’ın hayatı rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin’le tanışınca hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır.

 

Eyvah Eyvah Nerede Çekildi ?

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Eyvah Eyvah filminin çekildiği mekanlar en az film kadar dikkat çekiyor. Denizin güzelliği ve hayatın sakinliği ile perdeye yansıyan Geyikli kasabası, Çanakkale’de bulunuyor. Çanakkale, Ezine ilçesine bağlı olan kasabanın hemen her mekanının kullanıldığı filmin galası da burada bulunan meydanda gerçekleştirildi. Zeytin ve zeytinyağı ile tanınan Geyikli kasabası, serinin ilk filminden sonra Eyvah Eyvah’ın çekildiği yer olarak tanınıyor. Hüseyin’in babasını aradığı İstanbul sahnelerinde ise mekan seçimi olarak Taksim, Cihangir’in yanı sıra İstanbul’un Avrupa yakasının farklı semtleri öne çıkıyor.

 

Eyvah Eyvah Oyuncuları

Atam Demirer

Eyvah Eyvah Oyuncuları

Demet Akbağ

Eyvah Eyvah Oyuncuları

Özge Borak

Eyvah Eyvah Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ata Demirer Kimdir ?
Demet Akbağ Kimdir ?
Özge Borak Kimdir ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here