Anasayfa » Genel » Fırıncının Karısı Konusu nedir ? Nerede Çekildi ?

Fırıncının Karısı Konusu nedir ? Nerede Çekildi ?

Fırıncının Karısı nerede çekildi, Fırıncının Karısı filminin öyküsü,  Fırıncının Karısı filmi çekim yeri neresi,  Fırıncının Karısı filmi hangi şehirde çekildi, Görümce filmi konusu nedir, Fırıncının Karısı oyuncu kadrosu nedir, Fırıncının Karısı oyuncu kadrosu, Fırıncının Karısı filminde kimler oynadı, Fırıncının Karısı filmi süresi ne kadar, Fırıncının Karısı filmi, Görümce , Fırıncının Karısı filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Fırıncının Karısı filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Görümce filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Fırıncının Karısı Nerede Çekildi ?

Fırıncının Karısı Konusu nedir ?

Fırıncının Karısı, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Fırıncının Karısı Nerede Çekildi ?

Belki de filmde en dikkat çeken noktalardan biride 18 plakalı araçlar olsa gerek. İzleyiciye Çankırı ilimizde çekilmiş havası verilse de, aslında filmimiz İstanbul il sınırları içinde çekilmiştir. Fırıncının Karısı Filmi için İstanbul’da az da olsa kalan güzel ve sade mekanlar tercih edilmiş. Özellikle Sarıyer ve Üsküdar ilçelerinin şehir hayatından uzak kalmayı başarmış olan kısımlarında çekilmiştir.

Fırıncının Karısı Oyuncuları

Alper Kul

Fırıncının Karısı Nerede Çekildi ?

Büşra Pekin

Fırıncının Karısı Nerede Çekildi ?

Korhan Herduran

Fırıncının Karısı Nerede Çekildi ?

Seda Türkmen

Fırıncının Karısı Nerede Çekildi ?

Yorum yapın