Ana SayfaGenelGalaxy Buds Bluetooth Sorunu

Galaxy Buds Bluetooth Sorunu

Author

Date

Category

telefon, telefon sorunları, galaxy buds, galaxy buds bluetooth sorunu, galaxy buds bluetooth sorunu çözümü

Sevgili okurlar, bugün sizlere Samsung Galaxy Buds Bluetooth sorunu ve çözümü hakkında çözüm önerilerinden bahsedeceğiz.

Galaxy Buds Bluetooth

Galaxy Buds Bluetooth Sorunu

  • Kulakiçi kulaklıkları ilk kere kullanmadan evvel veya uzun müddet kullanılmadığında bataryayı tamamen şarj faktörüz önerilir. Bataryayı ilk kere şarj ettiğinizde veya batarya tamamen boşaldığında, başlaması için en az 30 dakika gerekir.
  • Kulakiçi kulaklıkları şarj etmek için bunları alakalı yuvalara yerleştirin ve şarj makinesini takın.
  • Dahili bataryayı olan şarj paketi, şarj kolisindeki kulaklıklarla beraber şarj edilir. Kanat uçlarını veya kulak uçlarını yanlış doğrultuda takarsanız şarj kutusu düzgün kapanmayabilir.

Galaxy Buds Bluetooth Sorunu için farklı yollarda mevcuttur. Bunlar;

  • Uygulamalar ekranından Galaxy Wearable uygulamasına dokunun. Ayarlar öğesine dokunun.
  • Buds Hakkında öğesine dokunun. Gear’ı sıfırla öğesine dokunun. Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekerrür irtibat ekranına gelecektir. Tekrar sekronize ederek, hakimiyet edebilirsiniz.

Soru

Özenerek aldığım kulaklıkla hiç bir zaman sağlıklı bir görüşme ne yazık ki yapamadım çünkü kulaklığı aldığımdan beri telefon konuşmalarında özellikle sesim karşı tarafa hiç gitmiyor karşı tarafın sesi net bir şekilde duyulurken kendi sesim ulaşmıyor ve karşı taraf duymakta zorluk çekiyor bu yüzden kulaklığı devamlı devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum ee bu durumda bu kulaklığa bu kadar para vermenin ve kullanmanın amacı ne anlamıyorum bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var  mı varsa yardımcı olabilirler mı???

Cevap

Buds bluetooth kulaklık:mikrofonu var sesiniz cok kisik gider kapali ortamda sorun olmaz ama Acik alanda konusmaniz karsi tarafa eziyet olur.

Buds + veya live bluetooth kulaklık:
3 mikrofon sistemi oldugu icin sorun olmazdi.
Bende buds+ var ses kaliteside mikrofonlarida budsdan cok daha iyi keske buds almasaydiniz.

Buds bluetooth kulaklık Sıfırlama işlemi

Kulaklıkları sıfırlayarak dene olmazsa farklı bi telefonla eşleştir yine sorun varsa servise teslim etmelisin. Kulaklıkları sıfırlamak için telefondan, Wearable uygulamasına gir/Genel/Kulaklıkları sıfırla adımlarından yapabilirsin. Sıfırla yaptıktan sorun devam ederse servise verip onarım gerektiriyosa yapılır dediğin süreye bakılırsa garantisi de devam ediyor zaten.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Son Yorumlar