Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Gökhan Kıraç Kimdir ?

0

Gökhan Kıraç kimdir,Gökhan Kıraç nereli,Gökhan Kıraç eşi kim ,Gökhan Kıraç Biyografisi, Gökhan Kıraç oynadığı filmler,Gökhan Kıraç hangi dini benimser, Gökhan Kıraç hakkında kısa bilgiler, Gökhan Kıraç yaşı kaç,Gökhan Kıraç ne zaman doğdu,Gökhan Kıraç boyu kaç, Gökhan Kıraç göz rengi nedir, Gökhan Kıraç, Gökhan Kıraç hakkında merak edilenler, Gökhan Kıraç çocuğu var mı, Gökhan Kıraç hakkında notlar,Gökhan Kıraç hakkında kısa notlar, Gökhan Kıraç hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

 

Sinema ve dizi oyuncusu. 1 Ocak 1979, İstanbul doğumlu.  İ.Ü. Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. Usta oyuncu Güven Kıraç‘ın kardeşi olan Gökhan Kıraç’ın dedesinin babası Soçi’den Sakarya Adapazarı’na yerleşmiş. Sülalesinin halen büyük bölümü Adapazarı Akyazı Kuzuluk Köyü’nde yaşamaktadır. Anne tarafından ise aslen Balkan göçmeni Arnavut’tur.

Gökhan Kıraç Nereli ?

Gökhan Kıraç Kimdir ?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Gökhan Kıraç bugüne kadar Kavak Yelleri, Adanalı, Karakol, Mor Menekşeler, Özür Dilerim, Kuzu, Ulan İstanbul ve Yok Artık gibi dizi ve sinema projelerinde rol almıştır. Yeni dönemde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Familya dizisi oyuncuları arasında yer almaktadır. İ.Ü. Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Usta oyuncu Güven Kıraç‘ın kardeşi olan Gökhan Kıraç’ın dedesinin babası Soçi’den Sakarya Adapazarı’na yerleşmişlerdir. Sülalesinin halen büyük bölümü Adapazarı Akyazı Kuzuluk Köyü’nde yaşantısını sürdürmektedir. Anne tarafından ise aslen Balkan göçmeni Arnavut’tur.

Gökhan Kıraç Filmleri

  • Yok Artık
  • Kuzu
  • Özür Dilerim
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap