Güzel ve Çirkin Konusu Nedir ?

0
143

Güzel ve Çirkin nerede çekildi, Güzel ve Çirkin filminin öyküsü, Güzel ve Çirkin filmi çekim yeri neresi,Güzel ve Çirkin filmi hangi şehirde çekildi, Güzel ve Çirkin filmi konusu nedir,Güzel ve Çirkin oyuncu kadrosu nedir,Güzel ve Çirkin oyuncu kadrosu,Güzel ve Çirkin filminde kimler oynadı, Güzel ve Çirkin filmi süresi ne kadar,Güzel ve Çirkin filmi, Güzel ve Çirkin, Güzel ve Çirkin filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Güzel ve Çirkin filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Güzel ve Çirkin filmi ne zaman gösterime girdi, Güzel ve Çirkin filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Güzel ve Çirkin Oyuncuları
Güzel ve Çirkin Nerede Çekildi ?

Güzel ve Çirkin Konusu Nedir ?

Disney masalından beyazperdeye uyarlanan filmde, tüccar olan bir adamyolculuğu sırasında fırtınaya yakalanır. Ailesine dönüş yolunda gece konaklayacak bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görür. Ev sahibi ortada görünmese de her şey konuğun rahatı için ayarlanmıştır. Gitmek üzereyken, gözü bir güle ilişir ve kızının kendisinden bir gül istediği aklına gelir. Gülü kopan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze gelir ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalır. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atıldığından habersizdir.

 

Güzel ve Çirkin Oyuncuları

Emma Watson

Güzel ve Çirkin Oyuncuları

Dan Stevens

Güzel ve Çirkin

Luke Evans

Güzel ve Çirkin oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here