Hasret Bitti Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Hasret Bitti Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

1 Temmuz 2020 0 Yazar:

Hasret Bitti nerede çekildi, Hasret Bitti filminin öyküsü,  Hasret Bitti filmi çekim yeri neresi,  Hasret Bitti filmi hangi şehirde çekildi, Hasret Bitti filmi konusu nedir, Hasret Bitti oyuncu kadrosu nedir,Hasret Bitti oyuncu kadrosu, Hasret Bitti filminde kimler oynadı, Hasret Bitti filmi süresi ne kadar, Hasret Bitti filmi, Hasret Bitti, Hasret Bitti filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Hasret Bitti filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Hasret Bitti filmi ne zaman gösterime girdi, Hasret Bitti filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Hasret Bitti Oyuncuları

Hasret Bitti Konusu Nedir ?

Yıllardır Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Bitti ailesi, baba Halim Bitti’nin Alman damat korkusu nedeniyle yaptığı baskılar sonucunda Türkiye’ye kesin dönüş yapar. Aileyi Şahane Bitti’nin kardeşi, çocukların dayısı ve Halim’in kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi Çetin Ceviz karşılar. İsminin aksine son derece saf, iyi niyetli, biraz işgüzar ve beceriksiz bir genç olan Çetin bugüne dek herhangi bir düzen kuramamıştır. Hayattaki tek akrabaları olan ablası, eniştesi ve çocukların gelişine çok sevinir. Bundan sonra hep beraber olacaklardır. Çetin oldum olası küçük bir restoran açmak isteyen eniştesi için daha O Almanya’da iken harika bir yer bulmuştur. Üstelik sahipleri de çok iyi insanlardır; Amerika’da yaşayan iş adamı Mutlu Pektemiz ve onun güzel kız kardeşi Duru. Çetin ve Duru arasında kısa sürede bir aşk başlar. Ancak Duru’nun asıl kimliğini öğrenen Çetin büyük bir şok yaşayacaktır. Bu geçmişten gelen sırla herkesin hayatı değişecektir.

 

Hasret Bitti Nerede Çekildi ?

Yapımcılığını Dip Film-Özcan Asıltürk’ün yaptığı, yönetmenliğini Ayhan Özen’in üstlendiği ‘Hasret Bitti’ filminin çekimleri İzmir Seferihisar’da başladı.

 

Hasret Bitti Oyuncuları

Ceyda Ateş

Hasret Bitti Oyuncuları

Kemal Uçar

Hasret Bitti Oyuncuları

Ferdi Sancar

Hasret Bitti Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Ceyda Ateş Kimdir ?

Kemal Uçar Kimdir ?

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •